Eksperte vērtē, kā tautā zināmi cilvēki tērpušies uz baleta festivāla noslēgumu

Komentāri
Eksperte vērtē, kā tautā zināmi cilvēki tērpušies uz baleta festivāla noslēgumu
Foto: LETA

Pavisam nesen Latvijas Nacionālajā operā un baletā interesenti varēja būt liecinieka starptautiskajam baleta festivālam, kura kulminācijā klāt bija arī arī Bez Tabu Dzīves smalkumi un etiķetes speciāliste Gunta Krasta.

Galā koncerts gadu gaitā kļuvis par gaidītāko starptautiskā baleta festivāla notikumu. Vakarā baleta mīļotājiem bija iespēja skatīties pasaules spožākās baleta zvaigznes vienuviet. Uzņēmēju un, kā izrādās, kaislīgu baleta fanu Vitāliju Gavrilovu ar kundzi Lidiju apbūruši baletdejotāji no Igaunijas un Ķīnas.

Foto

Lietišķās etiķetes speciāliste Gunta Krasta ļoti atzinīgi vērtē pārus, kuri, apmeklējot kopīgi pasākumu, izvēlas saskaņotu apģērbu. “Operas mājaslapā rakstīts, ka, apmeklējot operu, vajadzētu ģērbties klasiskā uzvalkā, kas Gavrilova kungam ir, un neizcelties ar košiem, spožiem, gaišiem tērpiem. Uz tādu Galā koncertu var būt garais tērps!” komentē eksperte.

Kā etiķetes speciāliste novērtējusi citus operas apmeklētājus, kā arī pašu festivāla direktori, skaties Baibas Runces sagatavotajā sižetā raidījumam Bez Tabu Dzīves smalkumi!

Video

Lasi vēl