Eksperte vērtē, kā tautā zināmi cilvēki tērpušies uz baleta festivāla noslēgumu

Komentāri

Pavisam nesen Latvijas Nacionālajā operā un baletā interesenti varēja būt liecinieka starptautiskajam baleta festivālam, kura kulminācijā klāt bija arī arī Bez Tabu Dzīves smalkumi un etiķetes speciāliste Gunta Krasta.

Galā koncerts gadu gaitā kļuvis par gaidītāko starptautiskā baleta festivāla notikumu. Vakarā baleta mīļotājiem bija iespēja skatīties pasaules spožākās baleta zvaigznes vienuviet. Uzņēmēju un, kā izrādās, kaislīgu baleta fanu Vitāliju Gavrilovu ar kundzi Lidiju apbūruši baletdejotāji no Igaunijas un Ķīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lietišķās etiķetes speciāliste Gunta Krasta ļoti atzinīgi vērtē pārus, kuri, apmeklējot kopīgi pasākumu, izvēlas saskaņotu apģērbu. “Operas mājaslapā rakstīts, ka, apmeklējot operu, vajadzētu ģērbties klasiskā uzvalkā, kas Gavrilova kungam ir, un neizcelties ar košiem, spožiem, gaišiem tērpiem. Uz tādu Galā koncertu var būt garais tērps!” komentē eksperte.

Kā etiķetes speciāliste novērtējusi citus operas apmeklētājus, kā arī pašu festivāla direktori, skaties Baibas Runces sagatavotajā sižetā raidījumam Bez Tabu Dzīves smalkumi!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl