Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Viltoto preču klāstā atrodami apavi, dokumenti, smaržas, alkohols, nauda un pat viedierīces. Kāds jostas ražotājs, piemēram, izmanto populārā zīmola “Lacoste” simbolu- krokodilu. Viltoto smaržu ražotāji pieļāvuši apzinātu kļūdu zīmola nosaukumā, kā rezultātā oriģinālais Burberry kļuvis par vienu burtu bagātāks un līdz pircējiem nonāk Bureberry.

Bez Tabu uzrunātie rīdzinieki ar grūtībām spēj atšķirt viltojumu no oriģinālas zīmola preces, visbiežāk nākas paļauties uz veiksmi.
Modes dizainers Aleksandrs Pavlovs norāda, ka, pērkot viltojumus, zaudētājs ir patērētājs, kurš saņems neatbilstošas kvalitātes preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aleksandrs Pavlovs

Aleksandrs Pavlovs
Modes dizainers

Viltotu preču tirdzniecība Latvijā ir ļoti izplatīta. Daudzos veikalos tirgo tā saucamos feikus, nomaina vienu burtiņu un cilvēki pat nesaprot, vai tā ir oriģināla prece.

Bez Tabu dizainerim demonstrē dažādas preces, no kurām ātri vien tiek atšķirti viltojumi. “Šķības un nekvalitatīvas apavu šuves var norādīt uz viltojumu,” uzsver Aleksandrs Pavlovs.

Šī gada pirmajos trīs mēnešos likumsargu rīcībā nonākušas somas un maki 95 tūkstošu eiro vērtībā, tāpat konfiscēti apģērbi un apakšveļa teju 47 tūkstošu vērtībā. Top 3 noslēdz smaržas un parfimērija vairāk nekā 10 tūkstošu eiro vērtībā.

Foto

TOP komentāri

  • Lidija Akmentiņa
    0 0 0

    Lidija Akmentiņa

    Kam jautāt , lai pārbaudītu preču viltojumus lielveikalos? Kā iepējams lilveikalos tirgot viltotas preces piemēram kafiju, veļas pulverus, alhokolu,parfimēriju.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl