3 komentāri

Dziedātāja Liene Šomase daudziem atmiņā palikusi uzvaras šovā Dziedi ar zvaigzni dēļ, kurā piedalījās kopā ar Jāni Vinteru.

Ārpus muzicēšanas Liene aktīvi iesaistās vairākos pasākumos un projektos. Tagad viņa cenšas īstenot savu ideju iecerei par jaunu projektu bērniem. Pašas izveidotajā bērnu un jauniešu radošajā studijā Liene ir gan apkopēja, gan trauku mazgātāja, gan puķu laistītāja, gan pasniedzēja, īpašniece un vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Draudzenes uzskata, – stādīt puķes, sūkt māju, taisīt ēst ir tāds kā pienākums un nenormāli nogurdinošs process. Man ir tieši otrādi. Tā man ir pilnīgi atslodze!

Lai īstenotu ideju par pašas studiju, vajadzēja četrus gadus. Tagad dziedātāja var teikt, – es daru to, ko patiešām vēlos.

“Ir piecas maņas – oža, dzirde, garša tauste un redze. Sestā maņa, visvērtīgākā, ir sajūta. Sajūta ir tā, kas, man liekas, vienmēr jāvirza primāri. Jo sajūta ir tā, kas mūs nekad nepievils, ja mēs mācīsimies ieklausīties sevī un tai ticēt,” pārliecināta dziedātāja.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Ugačaka
  +1 +1 0

  Ugačaka

  Lai nu kā viņai ar tām maņām,taču mana maņa saka ,ka derētu uzlekt viņai kuprī.
 • zmeis..
  0 0 0

  zmeis..

  Lieniit, ko nu tur murksskki, tev tak tik straadiiga mutiite. Ei uz ielas un metis darbaa govs atrauga.
 • xxx

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl