“Dzīvosim dzīvi skaisti un katru dienu, nevis kā pēdējo, bet kā īpašo,” aicina dziedātāja Liene Šomase!

3 komentāri
“Dzīvosim dzīvi skaisti un katru dienu, nevis kā pēdējo, bet kā īpašo,” aicina dziedātāja Liene Šomase!
f64

Dziedātāja Liene Šomase daudziem atmiņā palikusi uzvaras šovā Dziedi ar zvaigzni dēļ, kurā piedalījās kopā ar Jāni Vinteru.

Ārpus muzicēšanas Liene aktīvi iesaistās vairākos pasākumos un projektos. Tagad viņa cenšas īstenot savu ideju iecerei par jaunu projektu bērniem. Pašas izveidotajā bērnu un jauniešu radošajā studijā Liene ir gan apkopēja, gan trauku mazgātāja, gan puķu laistītāja, gan pasniedzēja, īpašniece un vadītāja.

Draudzenes uzskata, – stādīt puķes, sūkt māju, taisīt ēst ir tāds kā pienākums un nenormāli nogurdinošs process. Man ir tieši otrādi. Tā man ir pilnīgi atslodze!

Lai īstenotu ideju par pašas studiju, vajadzēja četrus gadus. Tagad dziedātāja var teikt, – es daru to, ko patiešām vēlos.

“Ir piecas maņas – oža, dzirde, garša tauste un redze. Sestā maņa, visvērtīgākā, ir sajūta. Sajūta ir tā, kas, man liekas, vienmēr jāvirza primāri. Jo sajūta ir tā, kas mūs nekad nepievils, ja mēs mācīsimies ieklausīties sevī un tai ticēt,” pārliecināta dziedātāja.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Ugačaka
  +1 +1 0

  Ugačaka

  Lai nu kā viņai ar tām maņām,taču mana maņa saka ,ka derētu uzlekt viņai kuprī.
 • zmeis..
  0 0 0

  zmeis..

  Lieniit, ko nu tur murksskki, tev tak tik straadiiga mutiite. Ei uz ielas un metis darbaa govs atrauga.
 • xxx

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl