“Dzīves smalkumi” atgriežas – šoreiz svingerīgā gaisotnē! Pavadi piektdienas vakaru ar filmas “Svingeri” zvaigznēm!

Komentāri

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi atgriežas TV ekrānos, un, protams, ka tam par godu ir kāds īpašs iemesls! Savu pirmizrādi televīzijā jau šo piektdien, 6. oktobrī, piedzīvos filma “Svingeri”! Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi parūpēsies par to, lai pirms filmas visi būtu uz pareizā viļņa un kārtīgi “iesiluši”!

Ar smiekliem un aplausiem uzņemto Andreja Ēķa režisēto komēdiju ”Svingeri” nepilna mēneša laikā noskatījās vairāk nekā 50 000 skatītāju visā Latvijā!

Latvijā ir sekss! Viegla komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Filma kinoteātros visā Latvijā iznāca 2016. gada 9. decembrī, tagad tā piedzīvos savu pirmizrādi arī televīzijā!

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi ir sagatavojuši stundu garu raidījumu par un ap filmu, svingošanu un aizkulisēm. Studijā pie raidījuma vadītājiem viesosies arī paši aktieri! Visnotaļ interesants piektdienas vakars garantēts! Nepalaid garām – raidījumu Bez Tabu: Dzīves smalkumi skaties jau 6. oktobrī plkst. 21.00 un uzreiz pēc tam 22.00 filmu “Svingeri”!

Filmu ”Svingeri” veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce. Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un grupas ”Prāta Vētra” mūziķis Jānis Jubalts.

Foto: ieskats filmā

Lasi vēl