Dziedātāja Jenny May kopā ar meitu sniedz padomus, kā veiksmīgi sagatavoties jaunajam mācību gadam

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Dziedātājas Maijas Stuģes meita Sāra septembrī mācības uzsāks piektajā klasē. Paralēli obligātajām mācību stundām mūziķes meita apmeklēs arī iemīļoto mākslas pulciņu un trenēsies taisīt trikus ar skeitbordu.

Sāra gan nenoliedz, ka gribētos, lai vasaras brīvlaiks būtu mazliet garāks, tomēr ir priecīga, ka varēs satikt draugus un apmeklēt pulciņus. Sārai ļoti patīk zīmēt, mamma Maija mājās glabājot paprāvu kaudzi ar meitas mākslas darbiem. Lai apmeklējot pulciņu un radoši izpaužoties mājās nekā netrūktu, mamma ar meitu devušās uz grāmatnīcu nopirkt visu nepieciešamo zīmēšanai un gleznošanai!

Sāra
Maijas meita

Otas, lapas, zīmuļi, krāsas ir tas, kas nepieciešams!

Maija norāda, ka zīmēšanas bloki mājās “iet uz urā”, jo nereti arī Sāras māsa uzzīmē kādu zīmējumu. Mamma ar meitu izvēlējušās iegādāties vairākas otas – mazo, kas derēs zīmēšanai, lielo, lai pludinātu un aizkrāsotu lielākus laukumus, kā arī pavisam mazu otiņu, lai varētu arī rakstīt uz zīmējuma. Mākslas studijas “Izo Art” nodarbību pasniedzēja Evija iesaka iegādāties tikai pašu minumumu – nereti vecāki atvasēm nopērkot lielus otu komplektus, taču patiesībā bērns izmanto vien pārīti no tām.

Vēl Sāra izvēlas jaunu zīmēšanas bloku. Mākslas studijas “Izo Art” pasniedzēja norāda, ka būtu jāizvēlas akvareļu papīrs, tam ir jābūt pietiekami biezam. Iesācējiem pasniedzēja norāda izvēlēties guaša krāsas – tās ir jaucamas, ātri žūst.

Kad mākslas pulciņam viss nepieciešamais atrasts, vēl jāiegriežas sporta preču veikalos, lai uzmestu aci skrituļdēlim pēc kura jau sen tīko Sāra. Pēc vairākiem mēģinājumiem Sāra ir izvēlējusies īsto ar kuru plāno vizināties uz skolu!

0 Komentāru