Dzelzītim grūti runāt par paša atveidoto tēlu seriālā Viņas melo labāk

Komentāri

Lai gan teātra sezona aktierim Laurim Dzelzītim ir noslēgusies, tomēr arī šis rīts viņam iesākas, kā pats smej, otrajā mājās – Dailes teātrī, bet dienas gaitā viņam paredzēta gan fotosesija, gan filmēšanās seriālā Viņas melo labāk.

Katram aktierim Dailes teātrī ir ierādīta sava grimētava, kurā viņam ir iespēja atvilkt elpu vai izmēģināt tekstus. Laurim gadu gaitā istabiņā ir sakrājušies ne tikai apsveikumi. Aktieris šo vietu ir iekārtojis tā, lai, atnākot uz darbu, tiešām justos kā mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauris parasti brokastis ietur Dailes teātrī, taču no mājas neizbrauc, ja nav izdzēris lielu krūzi ar kafiju. Vaicāts, kāda ir aktiera ideālā diena, atbilde Laurim nav ilgi jādomā: ”Lai dienas laikā piemeklētu kaut kādi realizējami sapņi. Nākamais – ja esi pasportojis, tas ir ideāli. Kad tu jūti kaut kādu perspektīvu it visā – tā ir tā ideālā diena.”

Šonedēļ kanālā TV3 ar jaunu sezonu startēja seriāls Viņas melo labāk. Laurim tajā uzticēta negantā Arvja loma. ”Arvis kā Arvis. Pasaka to vārdu, un viss skaidrs. Par tādiem tēliem grūti runāt. Tāds viņš ir,” teic aktieris. Visvairāk Lauris seriālā patīk kolektīvs. Viņi visi esot kā viena liela ģimene.

Arī Dzīves smalkumi tiek pierunāti filmēties vienā no seriāla ainām.

Foto

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl