Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Komentāri

Pavisam interesants ir stāsts par grāmatas rakstīšanas sākuma procesu. Nav noslēpums, ka bieži vien cilvēki jauno gadu sagaida, ne vien atskatoties uz iepriekšējā gadā sasniegto, bet arī nospraužot jaunus mērķus un izaicinājumus nākamajam gadam.

Līdzīgi bijis arī Račam – viņš, jauno gadu sagaidot, nolēmis katru dienu sarakstīt vienu dzejoli. Katrs no dzejoļiem tika publicēts sociālajā vietnē “Facebook”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc laika izrādījies, ka dzejas rindas nav svarīgas tikai pašam Račam, bet arī apkārtējiem. Par to liecina fakts, ka vairāki tūkstoši cilvēku dalījās un sekoja līdzi jaunajām vēsmām. Pēc laika mūziķis pieņēmis jaunu izaicinājumu – sarakstītās rindiņas apkopot taustāmā materiālā – grāmatā. Un tas arī ir izdevies!

Tiesa, šī ir grāmatas pirmā daļa, kurā apkopota dzeja, kas rakstīta no 1. janvāra līdz šā gada 2. jūlijam. Otrā grāmatas daļa plānota izdot nākamā gada februārī.

Račs gan atzīst, ka bija brīži, kad pēc garas darba dienas acis krita ciet jau desmitos vakarā un dzejolis vēl nebija gatavs. Taču mirkļos, kad šķita, ka iedvesma ir zudusi, Guntars izgājis uz balkona, sapurinājies, izmetis no galvas visas domas un uzrakstījis.

Viss gājis gludi, ja neņem vērā pavisam mazas aizķeršanās…

“No visiem uzrakstītajiem dzejoļiem vienu dzejoli publicēju pēc pusnakts, taču vienu es vienkārši aizmirsu publicēt. Taču to izdarīju nākamajā dienā! Tāpēc ir divi, saucamie “gļuki” bijuši.”

Lai gan dzejai reti izdodas iekarot pieprasītāko lasāmvielu topa augšgalu, Račam tas ir izdevies. Jau trīs nedēļas grāmata ierindojusies lasītāju pirktākajā un meklētākajā lasāmvielā!

Varam pačukstēt, ka dzejnieks ir izdomājis arī savu nākamā gada apņemšanos – atrast vienu dienu, kad necelt telefonu, neiet uz darbu, bet tā vietā vienkārši atpūsties!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl