Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Komentāri

Pavisam interesants ir stāsts par grāmatas rakstīšanas sākuma procesu. Nav noslēpums, ka bieži vien cilvēki jauno gadu sagaida, ne vien atskatoties uz iepriekšējā gadā sasniegto, bet arī nospraužot jaunus mērķus un izaicinājumus nākamajam gadam.

Līdzīgi bijis arī Račam – viņš, jauno gadu sagaidot, nolēmis katru dienu sarakstīt vienu dzejoli. Katrs no dzejoļiem tika publicēts sociālajā vietnē “Facebook”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc laika izrādījies, ka dzejas rindas nav svarīgas tikai pašam Račam, bet arī apkārtējiem. Par to liecina fakts, ka vairāki tūkstoši cilvēku dalījās un sekoja līdzi jaunajām vēsmām. Pēc laika mūziķis pieņēmis jaunu izaicinājumu – sarakstītās rindiņas apkopot taustāmā materiālā – grāmatā. Un tas arī ir izdevies!

Tiesa, šī ir grāmatas pirmā daļa, kurā apkopota dzeja, kas rakstīta no 1. janvāra līdz šā gada 2. jūlijam. Otrā grāmatas daļa plānota izdot nākamā gada februārī.

Račs gan atzīst, ka bija brīži, kad pēc garas darba dienas acis krita ciet jau desmitos vakarā un dzejolis vēl nebija gatavs. Taču mirkļos, kad šķita, ka iedvesma ir zudusi, Guntars izgājis uz balkona, sapurinājies, izmetis no galvas visas domas un uzrakstījis.

Viss gājis gludi, ja neņem vērā pavisam mazas aizķeršanās…

“No visiem uzrakstītajiem dzejoļiem vienu dzejoli publicēju pēc pusnakts, taču vienu es vienkārši aizmirsu publicēt. Taču to izdarīju nākamajā dienā! Tāpēc ir divi, saucamie “gļuki” bijuši.”

Lai gan dzejai reti izdodas iekarot pieprasītāko lasāmvielu topa augšgalu, Račam tas ir izdevies. Jau trīs nedēļas grāmata ierindojusies lasītāju pirktākajā un meklētākajā lasāmvielā!

Varam pačukstēt, ka dzejnieks ir izdomājis arī savu nākamā gada apņemšanos – atrast vienu dienu, kad necelt telefonu, neiet uz darbu, bet tā vietā vienkārši atpūsties!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl