Dvīņi sagatavo mīļu priekšnesumu par godu Tēva dienai

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Piecus gadus vecie Ričards un Jasmīna uz Andžeja Grauda bungu skolā ierodas mammas Zanes pavadībā. Sākotnējais kautrīgums tiek aizmirsts brīdī, kad sastopas ar Andžeju, kurš palīdzēs sagatavot pārsteigumu dvīņu tētim.

Bungu skolas izvēle nepavisam nav nejauša. Dvīņu tētis Toms Circenis bungas spēlējis grupā Hospitāļu iela. Šobrīd Toms ir ”TV3 Sport” programmu direktors un rūpējas, lai skatītājiem tiktu nodrošināta iespēja skatīties dažādas sporta pārraides.

Kopā ar Andžeju tiek pieņemts lēmums, ka Jasmīna tēti varētu pārsteigt ar ģitāras spēlēšanu, kamēr brālis Ričards spēlētu bungas. Gan Jasmīnai, gan Ričardam pārsteiguma sagatavošana ir pamatīgs pārbaudījums, taču vēlme iepriecināt tēti ir tik liela, ka dvīņi ir gatavi mācīties atkal un atkal.

Līdz tēta ierašanās brīdim ir nedaudz vairāk par stundu, tādēļ tiek meklēts labākais iespējamais risinājums kopīgam bērnu pārsteigumam.

Toms Circenis
Jasmīnas un Ričarda tētis

Es nezinu, kā ir, kad ir viens bērniņš. Uzskatu, ka ar dvīņiem viss ir kolosāli. Mums uzreiz ir gan puika, gan meitene, tas ir fantastiski. Mēs ar bērniem kopā spēlējamies, bieži vien kaut kur braucam, pavadām laiku kopā.

Skaties “Bez Tabu” sižetu un ieraugi, kā bērniem izdevās savu tēti pārsteigt un ko dvīņi filmēšanas komandai atklāja par savu tēti!