“Dubultā pasaka!” Identiskie dvīņu brāļi apprec identiskās māsas kopīgā ceremonijā

15 komentāri
“Dubultā pasaka!” Identiskie dvīņu brāļi apprec identiskās māsas kopīgā ceremonijā
facebook.com/salyersjeremy

Nē, jums nedubultojas! Tik tiešām šā gada otrajā gada mēneša otrajā dienā (2. februārī) divi identiskie dvīņu brāļi Džošs un Džeremijs Sleijeri (34) apprecēja divas identiskās dvīņu māsas Britāniju un Briannu Dīnes (32)! Laulību ceremonija norisinājās Dvīņu dienu festivālā Tvinsburgā, Ohaio, vēsta žurnāls “People“.

“Pasaka kļuva par īstenību. Apprecēties ar dvīņiem mums patiešām ir nozīmīgi,” žurnālam “People” stāsta Brianna (Džeremija līgava). Viņa ceremoniju pat nodēvējusi par “dubulto pasaku”.

Brianna
Džeremija līgava

Pat tad, kad mēs gājām vēl bērnudārzā, mēs par to sapņojām un zinājām, ka tā arī notiks! Mēs gan zinājām, ka iespējas ir pārāk mazas šādam iznākumam, taču tajā pat laikā viss nokārtojās kā pasakā. Es apprecēju savu sapņu vīrieti, un, palūkojoties uz savu māsu, redzu, ka viņa ir pilnīgi pārliecināta par savām jūtām.

Abas līgavas bija tērpušās vienādās kleitās un arī līgavaiņi neatpalika – Džošs un Džeremijs tērpušies identiskos uzvalkos!

Pāri bija satikušies tieši pirms gada šajā pašā Dvīņu festivālā. Britānijai un Briannai šis pasākums bija kļuvis par tradīciju, kamēr Džošam ar Džeremiju tas bija pirmais šāda veida pasākums. Pāri satikās noslēdzošajā 2017. gada Dvīņu festivāla dienā.

“Es spilgti atceros pirmo reizi, kad Britānija un es pamanījām Džošu un Džeremiju,” “People” stāsta Brianna. “Vēl es atceros, ka pirmoreiz runājām pēdējā festivāla naktī, visas sarunas noritēja it kā palēninājumā!”

Brianna
Džeremija līgava

Mēs nekad neprecētos ar dvīņiem, ar kuriem mums nebūtu jūtu. Es pat domāju, ka būtu grūti būt ar cilvēku, kurš nesaprot to dvīņu būšanu. Cilvēkam jāsaprot, ko nozīmē būt par identisko māsu vai brāli!

Un, ja tas Jums vēl šķiet par maz, tad atklāsim, ka dvīņu pāris izlēmuši dzīvot vienā un tajā pašā mājā, kā arī audzināt bērnus kopīgi!

Foto

TOP komentāri

 • Inga Ozoliņa
  +12 +11 -1

  Inga Ozoliņa

  Ja nu kādreiz sajauc kurš ir kurš, tas nekas, iekš vienas ģimenes vien paliek ?
 • Madža Madža
  +6 +3 -3

  Madža Madža

  dzìvot kopaa un audzināt bërnus kopìgi..
  Nu un pat bildinaaja vienlaicigi.. manupraat pa traku..
 • NataljaOjars Princis
  +3 +2 -1

  NataljaOjars Princis

  Man liekas var vinju atshkirt,var but tapec ka pashaj dvinji tapec redzu sikumus?Bet virieshi pilnigi atskiras

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl