Dons jaunajā klipā rupji “pārkāpj” ceļu satiksmes noteikumus!

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

93 komentāri

Mūziķa jaunākajā videoklipā darbība norit kādā vēsturiskā spēkratā, kuru vada dziedātājs. Jau klipa sākumā redzams, ka ne mūziķis, ne pasažiere nav piesprādzējusies.

Pakāpeniski automašīnā palielinās daiļo līdzbraucēju skaits, taču drošības jostas joprojām netiek izmantotas. Vēlāk autovadītāja klēpī ietraususies viena no daiļavām, kamēr cita traucē redzamību.

Pie ”Bez Tabu” vērsusies kāda mamma, kuras meita ir kaislīga Dona pielūdzēja. Pēc klipa noskatīšanās pusaudze paziņojusi, ka automašīnā vairs nav nepieciešams izmantot drošības jostas, jo tā nedarot ne Dons, ne viņa līdzbraucējas.

Klipa režisors ir grupas ”Prāta vētra” bundzinieks Kaspars Roga. Filmēšana divu dienu garumā noritējusi Tukuma pusē.

Dons

Dons
Mūziķis

Šis nav klips, kā droši braukt. Tas ir klips, kas ir fantāzija. Tik pat labi multiplikācijas, mākslas filmās šoferi sprādzējās, jo tā ir režisora fantāzija.

Kad Aladins Jasmīni vizināja uz paklāja, tad vispār nebija, kur piesprādzēties, bet skaists skats.

Dons laipni atsūta attēlus, kuros redzams, ka automašīna filmēšanas laikā lielākoties atradusies uz platformas. Par satiksmes drošību rūpējusies ceļu policija.

Ja 2014. gadā no Dona klipa tika izņemts fragments, kur zēns ar naglu dodas pie kontaktligzdas, tad jaunāko klipu rediģēt nav plānots.

TOP komentāri

 • Lili Kaķis
  +22 +20 -2

  Lili Kaķis

  Wou! Es klipā redzēju kā bars meiteņu lēkā pa braucoša autobusa jumtu! Es arī tā darīšu! Jau rīt pat uz darbu braukšu nevis ar autobusu, bet uz viņa!!!
 • Ieva Dumpe
  +13 +13 0

  Ieva Dumpe

  Jēēēziņ..nu vai tiešām sava dzīve ir tik garlaicīga,ka jāceļ tracis par klipu???Tā jau var nojūgties,piečakarējoties visam.Piedāvāju neskatīties tv un neklausīties radio...mazums kaut ko neforšu ieraudzīs vai sadzirdēs🤔
 • Agrita Agija Lapiņa
  +8 +8 0

  Agrita Agija Lapiņa

  Un iedzēra pa glāzei un pie stūres sēdās. 😂 to neviens nepiefikseja. Kā arī "Simsoni " 9 gadīgs puika sēž pie stūres vai arī ir piedzēries. 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl