Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

12 komentāri

Izcilā latviešu rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa piemineklis joprojām kalpo par tikšanās vietu visiem pokemonu medniekiem. Teju katru vakaru pie pieminekļa var redzēt cilvēkus, kuri, sastājušies nelielos bariņos, aktīvi darbojas ap savām viedierīcēm.

Turpat Bez Tabu satiek arī Vilni, kurš ir viens no 11 spēlētājiem Latvijā, kas spējis sasniegt maksimālo līmeni.

Vilnis

Tā nav spēle bērniem. Kad sākas vislielākā aktivitāte, bērniem jau jābūt mājās, jābūt gultā. Laika gaitā spēle piedzīvojusi vairākas izmaiņas, tagad no migām lien ārā tie spēlētāji, kuri ziemā bija apturējuši savas aktivitātes. Es to daru fizisko aktivitāšu dēļ.

2 bērnu tēvs ir viens no pirmajiem, kurš pirms gada oficiāli lejupielādēja aplikāciju. Tagad ar spēli aizrāvusies gan sieva, gan vecākā meita. Vidēji dienā spēlētājs pokemonus tvarsta nedaudz ilgāk par divām stundām. Tā saucamajos reidos Vilnis dodas gan ar velosipēdu, gan kājām.

Kad Latvijā sākās pokemonu bums, spēlētāji izvēlējās pulcēties kādā kafejnīcā. Atpūtas vietas īpašnieki nolēma izmantot situāciju un dzērienkarti papildināja ar tematiskiem pokemonu dzērieniem. Tas vainagojās ar panākumiem, jo ienākumi strauji pieauga.

Sergejs Parvatkins

Tas mums palīdzēja nomainīt mēbeles, bija ļoti labi. Žēl, ka vairs nav. Šobrīd pokemonu treneri ir aktīvi, bet aktīvu spēlētāju vairs nav daudz. Varbūt 4-5% no tiem, kas spēlēja pirms gada.

Latvijā no tirgotāju piedāvājumu klāsta diezgan klusi pazuduši tematiskie virtuļi un picas. Tikmēr Krievijā tiesāts vismaz viens pokemonu mednieks. Pēc 8 apcietinājumā pavadītiem mēnešiem blogeri atzina par vainīgu ticīgo jūtu aizskaršanā un naida kurināšanā un piesprieda viņam trīsarpus gadus nosacīti. Tāpat noteikts 3 gadus ilgs pārbaudes laiks, kā arī liegts mainīt dzīvesvietu un darbu bez uzraudzības iestāžu informēšanas.

Foto: Toreiz – Tagad

TOP komentāri

 • Vienkāršs vārds
  +6 +6 0

  Vienkāršs vārds

  Man 44 . Lai gan sāku pavisam nesen , spēlēju vismaz 3 ,5 stundas dienā (ilgāk netur telefona baterija) . Reizēm eju divas reizes (2x3,5) apkārt pilsētai . Kā jau minēts - fiziskā aktivitāte - ar kājām ar katru piegājienu tiek noiets vismaz 10 kilometri . Ar riteni - vēl vairāk . Svaigā gaisā ... :D
  Sāku , kad pēc 10 gadu pašaizliedzīga darba , tiku atbrīvots no ieņemamā amata , jo ... uzņēmums nevēlējās maksāt algu , tikai vēlējās lai strādāju . Tagad uzņēmuma mānīgais sludinājums karājas ss'ā - sola vienu , bet dzīvē ... :D . Veiksmi tam , kurš uzķersies :D !
 • Dragon Ball memes LV
  +3 +2 -1

  Dragon Ball memes LV

  Vai Bez Tabu vēsturē ir bijis kas normāls?
  50% ar LV deju un dziedāšanas šovu aizkulisēm un 50% ar vecu tantiņu un idiotu bēdu stāstiem.
 • Lotārs Zariņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl