Divas nedēļas tievējot! Uzzini, par cik kilogramiem vieglāks kļuvis Intars Busulis un grupas “Bariotni” puiši!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

5 komentāri

“X Faktors” dziedošā puišu grupa “Baritoni” kopā ar mentoru Intaru Busuli pieņēmuši izaicinājumu līdz šova noslēgumam kopistiski atbīvoties no 28 kilogramiem. Pavisam drīz noslēgusies izacinājuma otrā nedēļa, kuras laikā puiši veselīgi ēd un sporto populārās fitnesa treneres Paulas Freimanes vadībā.

Treneres Paulas Freimanes ikdienas gaitām vietnē Instagram līdzi seko vairāk nekā 80 tūkstoši cilvēku – Paula dalās ar iedvesmojošām fotogrāfijām, veselīgām receptēm un aicinājumiem arī citus pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Treniņa laikā Paula tievētājus iepazīstina ar vingrinājumiem un seko līdzi to izpildei.

Puiši par Paulu izsakās pozitīvi, stāstot, ka trenere ir atsaucīga, visu sīki un smalki izskaidrojot, Normunds gan piebilst, ka Paula esot stingra, taču tas esot uz labu.

Pati Paula piekrīt, ka ir stingra trenere, tomēr mēdz sportotājus pažēlot, jo vēlas, lai viņiem pēc treniņa paliek patīkama sajūta nevis nomāc nogurums. Tāpat saprot, ka izaicinājuma dalībnieku ikdiena ir saspringta, tāpēc priecājas, ka tomēr atrod laiku atnākt uz treniņu un kārtīgi pasvīst.

Paulas izvēlētā treniņu programma īsā laikā sniegusi ievērojamus rezultātus – vislabāko sniegumu uzrādījis Normunds, nepilnu divu nedēļu laikā atbrīvojoties no 6,5 kg, viņam seko Ingars, kurš kļuvis par 5,1 kg vieglāks. Mārtiņš nometis 4,5, Intars 4,3, taču Normunds, kura mērķis līdz šova noslēgumam ir iegūt sešpaku atbrīvojies no 3,8 kg.

Paula skaidro, ka strauji nomestie kilogrami ir normāla parādība, jo pēķšņi ir nomainīts dzīvesveids. Pirmie kilogrami vienmēr pazūdot ātri.

Ne tikai ārējās pārmaiņasm bet arī labsajūtas uzlabojumus puiši pamanījkuši jau pēc pirmajiem treniņiem. Atzīst, ka miegs ir daudz labāks, esot vieglāka sajūta un labāks noskaņojums. Treniņi esot intensīvi un daudzveidīgi, tāpēc ar visiem vingrinājumiem viegli tikt galā neesot.

Mārtiņam nepatīkot kāju vingrinājumi, taču labprāt taisa atspiešanās vingrinājumus. Intaram izteikti spēcīgākas esot kājas, jo jau pirms izaicinājuma labprāt skrējis, taču presītes un citi vēdera vingrinājumi gan esot grūtāki.

Foto

5 komentāri