Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Kurš teicis, ka Ziemassvētku vecītim jābūt cienījamā vecumā, ar lielu vēderu un garu bārdu? Jānis Kazjuks ir jaunākais Bez Tabu Ziemassvētku vecīšu konkursa dalībnieks. Viņam ir 23 gadi, un šobrīd audzina nepilnus trīs mēnešus veco meitiņu Mikeilu!

Pagājušogad kaimiņiene uzaicinājusi kļūt par Ziemassvētku vecīti viņas mājās, Jānis piekritis, un viņam jaunais arods iepaticies. Ziemassvētku vecīša kostīms vilkts tikai vienu reizi, bet noteikti turpinās aizsākto tradīciju. Arī mazajai meitiņai jau iegādāts īpašs Ziemassvētku kostīms, un Jānis cer, ka viņam nākotnē būs vecīša mazā palīdze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis uzskata, ka viņam kā netipiski tievam Ziemassvētku vecītim ir priekšrocības, viņš var veikli izdalīt dāvanas un ielīst pat ļoti šauros skursteņos. Pēc profesijas ir basketbola treneris. Par treneri kļuvis nesen, pirms tam pats 15 gadus spēlējis basketbolu.

Jānis sevi sauc par komandas spēlētāju, viņš labprāt iegulda darbu cilvēkos, lai redzētu labus rezultātus. Parasti gan Jānis sporta zāli neapmeklē Ziemassvētku vecīša tērpā, bet ikdienas paspilgtināšanai – kāpēc gan nē?

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl