Dāvids: Es domāju, ka Saeimas sēžu zālē var dabūt vēzi no matu lakas vien!

Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

2 komentāri

Bez Tabu Dzīves smalkumi ceturtdien viņa brīvdienā satikās ar modes dizaineri Dāvidu, kurš allaž nekautrējies skarbi kritizēt Saeimas un politiķu darbu. Tagad viņam bija iespēja pašam doties uz Jēkaba ielu, kur top mūsu pašu Latvijas likumi.

“Man nekad nav bijusi vēlme būt Saeimā, un par to pārliecinājos, tikko atverot durvis!” kā vienmēr atklāds ir Dāvids. Viņš gan nenoliedz, ka tajā ēkā, neskatoties uz Padomju auru, gan griesti, gan marmora kāpnes padara to skaistāku. Taču pret sēžu zāli gan viņš bija ļoti kritisks. Kas viņam par to bija sakāms, kā arī kā noslēdzās viņa nelielā ekskursija, skaties Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Dāvids toreiz un tagad!

TOP komentāri

  • mudzis
  • Biruta Magone
    0 0 0

    Biruta Magone

    Kāds neiedomājams kretīns, fagots. Vīram jau pāri četrdesmit, bet saģērbies kā tīnis, un domā, ka tā ir mode? lol Tādu ir tuvumā nevar laist modei, pat runāt nav iemācījies. Dižais vērtētājs, kuram jāpieiet izlasīt uzrakstu, ka tā ir Ivanova glezna, un pats priecājas, ka esot atpazinis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl