Daudzbērnu ģimene nelikumīgi izīrē Rīgas domes dzīvokli Bolderājā

“Bez Tabu” uzmanību piesaista sludinājums, ar kura palīdzību tiek meklēti īrnieki vienistabas dzīvoklim sociālā namā Mežrozīšu ielā 22.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Es

  Es

  super, pa manu nodokļu naudu uzceļ šiem slīmestiem māju, tie paņem izīrē citam, nopelna uz tā un redziet, RD no sava īapašuma nevar izlikt īrnieku kas pārkāpis noteikumus... kas tā pr likumdošanu, vai jautājums kas tas par līgumu no RD puses...
 • 3.šķiras īrnieks

  3.šķiras īrnieks

  Reklāmas raksts jaunajam īrnieku izlikšanas likumam, ko šodien skata Saeima 2 lasījumā.
  Vai būs arī raksti par tūkstošiem ģimeņu, kas būs spiestas lūgt palīdzību, emigrēt, kļūt par bezdarbniekiem?
 • Dina Dedze

  Dina Dedze

  Ja bijät Bolderäjä, pat runäjät ar "pilsetbüvnieka" pärstävi, vai uzzinäjät ari, käpec jaunajam veselibas centram nav izbüveti gäjeju celini?Käpec ir tikai viens pieejas cels, bet pärejiem jäbrien pa smiltim un nezälem? Cik zinu, Jums par to ir rakstijusi iedzivotäji jau vairäkas reizes... Atbrauciet, apejiet veselibas centra brugi pa perimetru, redzesiet, kur cilveki tacinas iestaigäjusi! Problema ir aktuäla desmitiem, pat simtiem cilveku, kuriem ir grütibas noklüt pie ärsta. Veselibas centra büvetäjs ir "Rigas pilsetbüvnieks".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!