”Citadele” jau atkal svešiniekam dod pieeju citas personas datiem

Irina ir ”Citadele” bankas kliente salīdzinoši nesen. Kad septembra beigās viņa vēlējās autentificēties dažādās Valsts pārvaldes lapās, izmantojot Latvija.lv, viņu sagaidīja pamatīgs pārsteigums.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Andris

  Andris

  Man caur internetbanku kāds kungs piegrāba ātro kredītu klāstu. Banka slēdza sadarbību at mani pat ar tādu tekstu kā " terorisma finansēšana"...
  Tā ka nekas pārsteidzošs.
 • Artūrs

  Artūrs

  Es neesmu programmētājs un iespējams esmu nepareizi sapratis, tāpēc palabojiet mani. Bet vai gadījumā kad ielogojās, tiek nosūtīts pieprasījums uz banku, tur nevis cilvēks apstiprina personu, bet gan algoritms... dators... kādā veidā tā ir cilvēciska kļūda? Tas nozīmē ja vienam tā gadās, tad arī pārējiem tā gadīsies.
  • Vii

   Vii

   Gan jau ka faktors ir daru nodošana, vai apstiprināšana, kas dod piekļuvi šādiem portāliem pēc tam. Un to dara cilvēks, mazliet kļūdās, piemērambar kādu ciparu klienta numurā un sanākt var visādi..
  • Mady

   Mady

   Bet sūtot šos pieprasījumus jau nav latloto izloze, kur ietrāpīsi to redzēsi))) sūtot pieprasījumu redz tikai tā cilvēka datus kas konkrētajam lietotājam piesaistīti visu šo portālu lietošanai. Un tur arī ir tā cilvēka kļūda pieļauta, sajaukts kods vai drukas kļūda un rezultātā nodots piesaistīt ne to personu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!