Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Patiesas emocijas, pirmās simpātijas, realitāte, izdzīvošana, mīlestība, sajūsma, dusmas un greizsirdība – šis visas emocijas ik katrs var izbaudīt ne tikai piedaloties kādā no televīzijas šoviem, bet arī skatoties tos televīzijā! Pasaulē populārākie pašlaik ir izdzīvošanas, talantu un attiecību šovi!

Pasaulē noteikti spilgtākie piemēri, kas šokēja ne vienu vien TV skatītāju ir šovi – “Randiņš pa pliko”, “Mīlestības sala”, vai kurš gan nezina šovu “Vecpuisis”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Latvija var lepoties ar daudziem aizraujošiem un skatītiem TV attiecību šoviem. Spilgtākie piemēri – “Saimnieks meklē sievu”, “Precētie pret brīvajiem” un nedaudz senāks, bet ne aizmirsts iepazīšanās šovs – “Mīl vai nemīl!”

Andris Veselovskis, psihoterapeits

Dziļumā tie ir seksuāli instinkti, vēlme būt ar kādu, vēlme dibināt attiecības! Bet, ja cilvēks tik tiešām tic, ka viņš tur var kādu satikt, es domāju viņam kaut kā ļoti trūkst!

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl