“Cilvēks bez kauliem” un citi brīnumi iluzionistu Daces un Enriko Pecolli svinībās!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Pievienot komentāru

Iluzionistu pāris Dace un Enriko Pecolli 20 gadu skatuves kopdarbību svin, rīkojot maģisku zemūdens pasaules šovu “Bubblelandia”. Visu personāžu iedvesmas avots esot realitātē tiešām eksistējošas būtnes, kas mīt zemūdens pasaulē. Piemēram, kāda priekšnesuma laikā uz skatuves varēs redzēt smadzeņkoraļļu atveidotājus.

Iluzioniste un ziepju burbuļu meistare Dace Pecolli lepojas ar savu komandu – mīmiem, akrobātiem, žonglieriem, dejotājiem gan no Latvijas, gan Ukrainas un Itālijas. “Cilvēku fiziskās ķermeņa iespējas ir neierobežotas, bet tas viss ir smaga treniņa un disciplīnas rezultāts, viņi nedrīkst atslābt ne dienu,” novērojusi Dace Pecolli.

Pati Dace no rokām neizlaiž mobilo telefonu, jo atbildīga par šova sagatavošanu. Uzstāšanos uz skatuves sauc par saldo ēdienu. “Ir 15 tonnas ar mantām, skatuves tehnika, ekrāni, specefekti, sniega lielgabali utt. Visas mantas pirms tam ir jāsagādā, jāatved, jāizkrauj,” stāsta Dace, kura norāda, ka Rīgas Kongresu nams noīrēts dienu agrāk, lai varētu kārtīgi sagatavoties un “uzburt zemūdens ainavu”. Krāšņos skatuves tērpus veidojusi modes māksliniece Elita Patmalniece.

Foto