“Cilvēkiem bija šoks, ka es tā esmu izskatījusies!” Populārā fitnesa trenere Paula Freimane atklāti par fitnesa iemīlēšanu 

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

3 komentāri

Fitnesa trenerei Paulai Freimanei vietnē “Instagram” seko vairāk nekā 80 tūkstoši cilvēku – virtuālajā bilžu albumā publicē savas ikdienas gaitas, dalās ar veselīga dzīvesveida padomiem, kā arī bezgrēka našķiem. Īpašu sociālo tīklu ievērību izpelnījusies Paulas drosme – viņa publicējusi vairākas savas pusaudžu gadu fotogrāfijas, kurās redzams, ka viņa darbā ar savu ķermeni ieguldījusi ļoti daudz darba. 

“Cilvēkiem bija šoks! Ja viņa var, es arī varu, laikam tāpēc cilvēkus šīs fotogrāfijas motivēja,” drosmīgo soli skaidro Paula. Raidījums “Bez Tabu” pie Paulas viesojas darba dienas rītā. Viņa kopā ar draugu Pēteri un suni Vinniju devusies ikrīta pastaigā.

Arī četrkājainais mīlulis bieži vien parādās meitenes sociālajos tīklos. Kā viņa pati stāsta, suni gribējusi jau sen, tāpēc pēc atgriešanās no dzīves Monako dzīvnieku arī iegādājusies.

Paulas dzīvokli rotā viņas un drauga medaļas. Stāsta par piedalīšanos dažādās sacensībās ne tikai fitnesā, bet arī svarcelšanā. Tāpat māju rotā vairākas medaļas no dažādiem maratoniem.

Vēl īpašu vērību izpelnījušās Paulas gatavotās tortes – uzmeistarojusi neskaitāmi daudz bezgrēka našķu, ar kuru receptēm labprāt dalās ar citiem sociālo tīklu lietotājiem.

Ikdienā Paula ēd veselīgi, viņas ledusskapī atrodas olas, gaļa, dārzeņi, ingvers, citroni, kā arī avokado, kuru ļoti iecienījusi. Brokastīs labprāt gatavo, kā pati saka, “īstu spēka maizi no olām, avokado ar ķiploku un rupjmaizi”.

Vaicājot par neveselīgu pārtiku, Paula atklāj, ka sešus gadus ēd veselīgi. Organisms pie tā pierod, un, viņasprāt, būtu dīvaini, ja vēl aizvien to burgeru gribētos. Taču neliedz sev kādu gardumu, ja to sagribas.

Paula ar lepnumu atzīst, ka mainījusi ļoti daudz meiteņu dzīves. Pateicoties treniņiem un veselīgam uzturam, liela daļa klientu atguvuši pašapziņu un prieku skatīties spogulī. Visspilgtāk atceras klienti, kuri pusgada laikā atbrīvojušies no 40 kg.

Pēc padomiem par un ap veselīgu uzturu pie treneres vēršas daudzi. Nereti Paula dienā saņem ap 100 vēstulēm, taču laika trūkuma dēļ nespēj uz visām atbildēt. Viņa nenoliedz, ka arī pašai, līdzīgi kā citām sievietēm, ir sliktās dienas, kad spoguļa attēls nepatīk un noskaņojums neesot labs. “Tādās dienās man palīdz sporta zāle!” smaidot stāsta Paula.

Foto

3 komentāri