Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

7 komentāri

Šova “X Faktors” filmēšana un iespēja notiekošo vērot klātienē ieinteresēja lielu skaitu muzikālo priekšnesumu cienītāju. Tiesa, šova organizatoru vidū aktualizējās jautājums- kur skatītājus sasēdināt?

Izrādās, ka brangais skaits šova apmeklētāju, priekšnesumus baudīja uz īrētiem krēsliem. Organizatori atzīst, ka krēsli īrēti no šova draugiem, tāpēc iegūti barterā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paši apmeklētāji atzīst, ka krēsli ir ērti un mīksti. Tāpēc neesot nekādas problēmas un grūtības visu filmēšanas laiku uz tiem nosēdēt.

Kopumā īrēti 450 krēsli, un jāatzīst, ka visās atlasēs tie arī ir bijuši aizņemti. Tiesa, piepildītā zāle papildu uztraukumu rada pašiem censoņiem.

Paula Madlēna
Šova “X Faktors” dalībniece

Es pirmo reizi piedalījos tik lielā pasaulē. Ar mūziku es nodarbojos salīdzinoši nesen, tāpēc nekad nebiju uzstājusies tik lielai publikai.

Šova priekšnesumus un aizkulisēs notiekošo ar bruņotu aci vēroja šova formāta konsultante Lisa Čandarana no Lielbritānijas. Viņas galvenais darba pienākums ir kontrolēt, lai šovs tiek veidots pēc īpaši izstrādātiem standartiem.

“Šis šova formāts ir ļoti populārs, bet grūti īstenojams. It īpaši tik mazā valstī kā Latvija, kur ir neliels iedzīvotāju skaits.”

Tomēr Lisa uzsver, ka ir sajūsmā par šova “X Faktors” komandu. Viņa atzīst, ka šova veidošana ir nopietns pārbaudījums, kuru nespēj īstenot kurš katrs.

Ir izskanējis noslēdzošais atlases raidījums! Priekšā šova saspringtākā daļa – krēslu izaicinājums. Tā laikā žūrija izvēlēsies savu četrinieku, kas tālāk startēs fināla sērijās.

TOP komentāri

  • Roberts Markovs
  • Laine Krastiņa
    +1 +1 0

    Laine Krastiņa

    Krēsli ļoti ērti. Salīdzinot ar citiem šoviem, piem. Latvijas dzimšanas dienas Zelta dziesmu, šie vispār ērti ilgai sēdēšanai.
  • Egita Steine

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl