Cik ērti ir skatītājiem nosēdēt šova “X Faktors” filmēšanas laiku? Uzzini, kādi krēsli atvēlēti interesentiem!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

7 komentāri

Šova “X Faktors” filmēšana un iespēja notiekošo vērot klātienē ieinteresēja lielu skaitu muzikālo priekšnesumu cienītāju. Tiesa, šova organizatoru vidū aktualizējās jautājums- kur skatītājus sasēdināt?

Izrādās, ka brangais skaits šova apmeklētāju, priekšnesumus baudīja uz īrētiem krēsliem. Organizatori atzīst, ka krēsli īrēti no šova draugiem, tāpēc iegūti barterā.

Paši apmeklētāji atzīst, ka krēsli ir ērti un mīksti. Tāpēc neesot nekādas problēmas un grūtības visu filmēšanas laiku uz tiem nosēdēt.

Kopumā īrēti 450 krēsli, un jāatzīst, ka visās atlasēs tie arī ir bijuši aizņemti. Tiesa, piepildītā zāle papildu uztraukumu rada pašiem censoņiem.

Paula Madlēna
Šova “X Faktors” dalībniece

Es pirmo reizi piedalījos tik lielā pasaulē. Ar mūziku es nodarbojos salīdzinoši nesen, tāpēc nekad nebiju uzstājusies tik lielai publikai.

Šova priekšnesumus un aizkulisēs notiekošo ar bruņotu aci vēroja šova formāta konsultante Lisa Čandarana no Lielbritānijas. Viņas galvenais darba pienākums ir kontrolēt, lai šovs tiek veidots pēc īpaši izstrādātiem standartiem.

“Šis šova formāts ir ļoti populārs, bet grūti īstenojams. It īpaši tik mazā valstī kā Latvija, kur ir neliels iedzīvotāju skaits.”

Tomēr Lisa uzsver, ka ir sajūsmā par šova “X Faktors” komandu. Viņa atzīst, ka šova veidošana ir nopietns pārbaudījums, kuru nespēj īstenot kurš katrs.

Ir izskanējis noslēdzošais atlases raidījums! Priekšā šova saspringtākā daļa – krēslu izaicinājums. Tā laikā žūrija izvēlēsies savu četrinieku, kas tālāk startēs fināla sērijās.

7 komentāri