Cik augsta ir vienreiz lietojamo alkometru uzticamība?

Komentāri
Cik augsta ir vienreiz lietojamo alkometru uzticamība?
LETA

Lietots alkohols, bet jāsēžas pie stūres – ko darīt? Vai ir tehnika, pēc kuras var pateikt, vai sēsties pie stūres?

Aptaujājot šoferus, Bez Tabu iegūst šādas “tautas metodes”, lai pārbaudītu, vai drīkst sēsties pie stūres. “Ja slikti ir, tad nav ko braukt,” saka kāds šoferis. Citam ieteikums šāds: “Uzpūst uz rokas! Ja jūt alkohola smaku, tad nekādā gadījumā nevar sēsties pie stūres!”. Citi savukārt saka, – ja pašsajūta ir slikta, tad nekādā gadījumā pie stūres sēdēt nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču ir vēl kāda metode – vienreiz lietojamie alkometri. Cik augsta ir to uzticamība un kuri alkometri ir visprecīzākie? Skaties to video!

Video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl