“Ceļojot rutīna nevar rasties!” Siliņu ģimene atklāj iemīļotākos brīvdienu maršrutus kopā ar bērniem

0 Komentāru

Alīna kopā ar vīru Mārtiņu un meitiņu Patrīciju ir aktīva dzīvesveida piekritēji, priekšroku dodot brīvdienām, kas pavadītas ārpus mājām, iepazīstot skaistākās Latvijas vietas. Kamēr Mārtiņš ir darbā, bet meitiņa spēlējas savā nodabā, Alīna ķeras pie ceļojumu plānošanas un ar izplānotajiem brīvdienu maršrutiem labprāt dalās ar saviem “Instagram” sekotājiem.

Kopš mazotnes Alīna regulāri kopā ar vecvecākiem devusies braucienos pa Latviju, apskatot populārākos ceļotāju galamērķus –  nu viņa pati kļuvusi par ģimenes galveno brīvdienu plānotāju.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Alīna
ceļo kopā ar ģimeni

Pirmā vieta, kur noteikti meklēt apskates objektus, ir katra novada mājaslapā. Tur būs tūrisma sadaļa un varēs redzēt, ko redzēt, kur paēst un pārnakšņot. Man ir arī kartes, kuras Mārtiņš man uzdāvināja, kurās atzīmētas dabas takas, pilis. Man ir arī grāmatas par muižām Latvijā. To visu saliekot kopā, es izveidoju maršrutu.

Alīna un Mārtiņš vienmēr ceļo kopā ar meitu – Patrīcijas pirmais brauciens bijis trīs mēnešu vecumā uz Latgali.

Mārtiņš
labprāt atpūšas kopā ar ģimeni

Ja bērns ir mazs, tad ikdienā ienāk rutīna. Lai no tās aizbēgtu, ir nepieciešams kaut kur aizbraukt.

Dodoties piedzīvojumos, Alīnai vienmēr rokās ir telefons, jo viņas virtuālajā bilžu albumā “Instagram” var sekot līdzi ne tikai ģimenes ceļojumiem, bet arī smelties idejas brīvdienu maršrutiem!

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Alīna dalījusies ar atsauksmēm par naktsmītnēm, ēstuvēm un apskates objektiem visā Latvijā. Ar ģimenes piedzīvojumiem var iepazīties Alīnas “Instagram” kontā: travel_around_lv.

0 Komentāru