“Būt par hokejista sievu nemaz nav tik viegli!” Kristera Gudļevska sieva Anastasija par laiku, kad vīrs spēlējis ārzemēs

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Rīgas “Dinamo” hokejisti kopā ar ģimeni un komandas vadību sanāca kopā, lai ar vakariņām svinētu jauno 11. sezonu. Pasākumā izskanēja motivējoši vārdi, uzsākot jauno sezonu. Tāpat sportisti uzsvēra būtisko ģimenes atbalstu.

Kristera Gudļevska sieva Anastasija ir patiesi priecīga, ka nākamās sezonas spēles “Rīgas Dinamo” aizvadīs mājās – atceras saspringto laiku, kad vīrs spēlējis ārzemēs un ilgstoša kopā būšana izpalikusi.

Anastastija stāsta, ka daudz sanācis ceļot, lai varētu būt blakus vīram un spēles vērot klātienē. Kristers spēlējis ASV, tāpēc bieži sanācis negulēt un notiekošo uz laukuma vērot naktī. Lai abi varētu būt kopā daudz plānojuši laiku. Bieži Anastasija uz vairākiem mēnešiem braukusi pie vīra un pēc tam vairākus mēnešus dzīvojusi Latvijā. Arī Kristers ir priecīgs ar gaidāmo sezonu.

Kristers Gudļevskis
hokejists

“Ir ļoti svarīgi, ka mīļie cilvēki ir blakus gan priekos, gan bēdās. Ir liels prieks, ka šogad būsim kopā visu gadu!”

Hokejists Lauris Dārziņš slavē sievu Leldi, kura gadu gaitā lieliski iemācījusies tikt galā ar vīra pirmssezonas uztraukumu un pieņemt intensīvo treniņu procesu. Tomēr sportists uzsver, ka ir ļoti svarīgi atrast laiku tikai ģimenei, tāpēc brīvākos mēnešos ģimene ceļo.

“Ģimene respektē laiku, kad man ir jāatpūšas un jāgatavojas spēlei. Tas viss notiek organiski un saorganizēti,” stāsta Lauris Dārziņš.

Vasaras mēneši komandai pagājuši sporta nometnē Liepājā. Galvenais treneris Ģirts Ankipāns ir pārliecināts, ka treniņi sportistiem nākuši tikai par labu. Režīms bijis intensīvs – hokejisti cēluši ap astoņiem no rīta un trenējušies vidēji piecas stundas dienā ar atpūtas pārtraukumiem.

Šī vasara Latviju lutināja ar īpaši karstām dienām – Lauris Dārziņš atminas, ka komanda ļoti vēlējusies negaisu, vētru vai spēcīgu lietu, jo karstumā trenēties ir daudz grūtāk.

Lai arī laiks pirms gaidāmās sezonas pavadīts treniņos, komanda vienmēr atradusi laiku, lai atpūstos uz saliedētos. Kopā skatījušies boksu un futbolu.

Foto

0 Komentāru