Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

4 komentāri

Sabīne un Atis Geibas 12. augustā svinēs savu pirmo kāzu jubileju! Atis Sabīni bildināja 11. augustā, tikai divus gadus pirms laulībām. Visas dienas garumā Atis zvanījis Sabīnei, lai noskaidrotu, kāds topošajai līgavai ir garastāvoklis. Atis teicis Sabīnei, ka jābrauc ciemos pie mammas, bet, abu nozīmīgajā vietā – uz tilta pār Iecavu, Atis nometies ceļos.

Arī otro soli spēris Atis – vispirms pieteicis baznīcu abu izvēlētajā datumā. Tā kā Sabīne ir katoliete, jaunais pāris pieteikušies pirmslaulību kursiem. Tajos jaunajam pārim bijis jāatbild uz ļoti privātiem un sarežģītiem jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Sabīne Geiba

Bez aizvainojumiem nācās lasīt visas atbildes, ko viņš par mani domā, kas viņam manī kaitina, kas nepatīk.

Un, ja mēs to izturējām, mums iedeva sertifikātu, ka mēs esam lemti būt kopā un gatavi laulībām.

Laulājušies baznīcā Jelgavā, vieta izvēlēta kā viduspunkts Bauskas un Rīgas radiem. Svinību organizēšanā daudz palīdzējusi ģimene, bet lielāko daļu paveikuši paši, pat veidojuši kāzu ielūgumus. Trīsstāvīgu “Rafaello” kāzu torti cepusi Ata māsas meita.

Pie kleitas gan, kā paši smej, Sabīne tikusi ar otro piegājienu. Pirmo kleitu Sabīnes māte noskatījusi interneta veikalā, bet sagādāja vilšanos Sabīnei, jo realitātē izskatījās pavisam citādāka nekā fotogrāfijā. Īsto kleitu iegādājusies kādā no Avotu ielas kāzu saloniem, turklāt kleitas galvenais kritērijs bija izmērs.

Līksmojuši trīs dienas, un, lai viesiem atvieglotu pārvietošanos no vienas svinību vietas uz otru, Atis ar Sabīni pat organizējuši autobusu. Tā kā viesu vidū bijuši vairāki mūziķi, mikrofons bijis gana noslogots, turklāt netipiski – vakara kulminācijā visus pārsteidzis bungu šovs.

Atis Geiba

Tas bija liels šoks visiem maniem draugiem. Sabīnes grupā spēlē labs bundzinieks, savukārt mans draugs ir dīdžejs, kuram arī patīk bungas spēlēt. Tehnika katram ir sava, bet rezultāts beigās bija labs.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl