Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

4 komentāri

Sabīne un Atis Geibas 12. augustā svinēs savu pirmo kāzu jubileju! Atis Sabīni bildināja 11. augustā, tikai divus gadus pirms laulībām. Visas dienas garumā Atis zvanījis Sabīnei, lai noskaidrotu, kāds topošajai līgavai ir garastāvoklis. Atis teicis Sabīnei, ka jābrauc ciemos pie mammas, bet, abu nozīmīgajā vietā – uz tilta pār Iecavu, Atis nometies ceļos.

Arī otro soli spēris Atis – vispirms pieteicis baznīcu abu izvēlētajā datumā. Tā kā Sabīne ir katoliete, jaunais pāris pieteikušies pirmslaulību kursiem. Tajos jaunajam pārim bijis jāatbild uz ļoti privātiem un sarežģītiem jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Sabīne Geiba

Bez aizvainojumiem nācās lasīt visas atbildes, ko viņš par mani domā, kas viņam manī kaitina, kas nepatīk.

Un, ja mēs to izturējām, mums iedeva sertifikātu, ka mēs esam lemti būt kopā un gatavi laulībām.

Laulājušies baznīcā Jelgavā, vieta izvēlēta kā viduspunkts Bauskas un Rīgas radiem. Svinību organizēšanā daudz palīdzējusi ģimene, bet lielāko daļu paveikuši paši, pat veidojuši kāzu ielūgumus. Trīsstāvīgu “Rafaello” kāzu torti cepusi Ata māsas meita.

Pie kleitas gan, kā paši smej, Sabīne tikusi ar otro piegājienu. Pirmo kleitu Sabīnes māte noskatījusi interneta veikalā, bet sagādāja vilšanos Sabīnei, jo realitātē izskatījās pavisam citādāka nekā fotogrāfijā. Īsto kleitu iegādājusies kādā no Avotu ielas kāzu saloniem, turklāt kleitas galvenais kritērijs bija izmērs.

Līksmojuši trīs dienas, un, lai viesiem atvieglotu pārvietošanos no vienas svinību vietas uz otru, Atis ar Sabīni pat organizējuši autobusu. Tā kā viesu vidū bijuši vairāki mūziķi, mikrofons bijis gana noslogots, turklāt netipiski – vakara kulminācijā visus pārsteidzis bungu šovs.

Atis Geiba

Tas bija liels šoks visiem maniem draugiem. Sabīnes grupā spēlē labs bundzinieks, savukārt mans draugs ir dīdžejs, kuram arī patīk bungas spēlēt. Tehnika katram ir sava, bet rezultāts beigās bija labs.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl