Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

23 komentāri

Ēdienu blogeris Rojs Puķe, kurš sabiedrībā plašāk zināms kā Pipars, septembra nogalē beidzot īstenoja savu ilgi loloto sapni. Jaunietis Teikā atvēra savu pirmo maiznīcu “Laba maize”.

Rojs jau iepriekš ir piedalījies vairākos labdarības projektos. Arī šoruden, iegādājoties viņa maiznīcā picu, viens eiro tiek ziedots priekšlaicīgi dzimušās jūrmalnieces Betijas ārstēšanai.

Rojs Puķe (Pipars)
blogeris, maiznīcas “Laba maize” saimnieks

Mēs piedāvājam ilgās fermentācijas maizi, taisām to no ierauga. Tai ir īpaša smarža, garša un tekstūra. Mūsu maiznīcā kopš 13. oktobra var iegādāties picu, tādā veidā palīdzot Betijai savākt līdzekļus viņas ārstēšanai. Starp citu, iegādājoties picu, dāvanā nāks līdzi viena tasīte kafijas. Manuprāt, ar labdarību vajadzētu nodarboties ikvienam, jo šajos grūtajos laikos vajag atbalstīt vienam otru.

Piecus gadus vecā Betija piedzima 11 nedēļas pirms noteiktā laika. Tas ir atstājis nopietnas sekas uz bērna veselību – meitenei ir kustību traucējumi, viņa pati saviem spēkiem vēl nevar nostāvēt, apsēsties un rāpot, tāpēc nepieciešams savākt 1760 eiro.

Artūrs
Betijas tētis

Gadu es pats bremzēju un negribēju viņai piešķirt diagnozi. Neirologs pateica, ka mums tomēr būs vieglāk, ja piešķirs diagnozi, lai saņemtu lielāku atbalstu no valsts. Betijai piedzimstot, mēs vispār nezinājām, vai viņa izturēs. Betija pati nerāpo, lien kā partizāns. Tagad ir liels progress, viņa ar mūsu palīdzību var nostāvēt un pati līdzsvaru noturēt.

Vecākiem dažbrīd nolaižas rokas, taču dzīvespriecīgās Betijas optimisms neļauj padoties. Meitenei līdzekļi ir nepieciešami rehabilitācijas kursam centrā “Poga”, lai kādu dienu Betija pati spētu nostāties uz savām kājām.

Ilze Ošāne
Rehabilitācijas centra “Poga” pārstāve

Betijai rehabilitācijas kurss ir nozīmēts centrā “Poga”, kur viņa saņem trīs nedēļu intensīvo rehabilitācijas kursu. Sākotnēji tiek uzstādīti terapeitiskie mērķi, pēc trīs nedēļām izvērtējam sasniegtos rezultātus. Meitenei ir nepieciešams intensīvs darbs.

Akcija norisināsies līdz 13. novembrim. Vienas picas cena ir astoņi eiro, taču tiem, kuriem itāļu iecienītais mīklas izstrādājums tomēr neiet pie sirds, var iemest naudiņu ziedojumu kastē pie kases.

23 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Ir notikusi loterija." Daudzbērnu ģimenes tēvu pārsteidz rēķins par elektrību

Ātri, lēti un garšīgi- iecienīta latviešu kūka

"Mirušais ir kails, ar zilumiem uz sejas!" Saņemot mirušo no Vidzemes slimnīcas morga, tuviniekus pārņem izmisums!

"Pa info tālruni atbildēja, - izbraucot no Jūrmalas, nekas nav jāmaksā!" Rīdzinieces nezināšana neatbrīvo no soda!

Situācija Ķekavā: lai "iešmauktu" veikalā bez pārbaudes, izmanto izejas durvis

Vai zaļu kartupeļu lietošana uzturā ir bīstama veselībai?

Bīstamākajā krustojumā Rīgā notikusi kārtējā avārija

LMT ilgstoši nespēj palīdzēt ilggadējam klientam

"Suns tika žņaugts!" Terjera saimniece uzskata, ka suņu frizētavā lietota vardarbība

"Laikam jāsametās tāda gruntīga "vafele"..." Kuldīdzniekus pārsteidz valstī zināma spēkavīra komentāri

"Zēni vēl aizvien gaida vēstules!" Ceļā no Valkas uz Valmieru gaisā izkūp 40 eiro!

Ceļu uzturētāji pie Mālpils “pazaudē” piecus kilometrus