“Bikškostīms, broša, zābaki ar zemu papēdi” sieviešu rudens modes elegance!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Pievienot komentāru

Šoreiz “Bez Tabu” rubrikā “Iekāp slavenības kurpēs!” stiliste Gita Šildere, iedvesmojoties no Valsts prezidenta kundzes Ivetas Vējones elegances, skatītājus iepazīstināja ar sieviešu rudens modes aktualitātēm. Valsts pirmās lēdijas stilu pielaikoja “Bez Tabu” skatītāja Irina. 

Valsts prezidenta kundzes Ivetas Vējones eleganto stilu atzinīgi vērtē modes pazinēji, savukārt pati valsts pirmā lēdija reiz intervijā “Bez Tabu” atklājusi, ka izvēlas turēties pie klasiskām vērtībām, paspilgtinot vizuālo tēlu ar pārdomātām detaļām un aksesuāriem.

Stiliste Gita Šildere veikalā “City” izvēlējās bikškostīmu, jo tas ir ne tikai ērts un prakstisks, bet šosezon arī ļoti modīgs apģērba gabals, dažādu krāsu un fasona. “Nav tā, ka Vējones kundze ļoti variē ar fasoniem, mēs izvēlēsimies klasisko variantu, turklāt viena poga mazina to stīvuma sajūtu,” izvēli komentēja stiliste.

Tā kā straujiem soļiem tuvojas drēgnais rudens, stiliste Gita Šildere piemeklēja arī virsjaku – vilnas mēteli dūmakaini pelēcīgā tonī. Bikškostīmam piestāvēs melnas, klasiskas laiviņkurpes, turklāt daiļā dzimuma pārstāves var atviegloti uzelpot, jo šobrīd aktuāli zemi papēži. Koptēls tika “atsvaidzināts” ar Latvijā darinātu, labas kvalitātes brošu. “Brošas ir noteikti tās, kas piešķir gan kostīmam, gan lakatam, gan šallei, gan mētelim labu odziņu,” secināja stiliste Gita Šildere.

Foto

Lasi vēl