“Bija grūta diena, bet tagad esmu ļoti laimīgs!” Šova “X Faktors” dalībnieks Kevins neslēpj emocijas par balsojuma rezultātiem

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Svētdienas vakarā aizvadīta pirmā šova “X Faktors” tiešraide – īpaši veiksmīga tā izvērtās afrikānim Kevinam. Fani viņu atbalstījuši visvairāk, tāpēc jaunajam dziedātājam bija iespēja kāpt uz šova skatuves un atgriezties starp labākajiem dalībniekiem.

Tiklīdz šova vadītājs Markus Riva paziņoja balsojumu un Kevins uzzināja, ka saņēmis vislielāko fanu atbalstu, mūziķis neslēpa pārsteigumu un solīja, ka darīs visu iespējamo, lai savas daiļrades cienītājus nepieviltu.

Arī aizskatuvē Kevins neskopojās ar pateicības vārdiem, pateicoties šova dalībniekiem par uzmundrinājumu visas dienas garumā – Kevinam neesot bijis noskaņojums, jo viņš neticējis, ka atgriezīsies atpakaļ “X Faktorā”.

Kevins
atgriezies šovā “X Faktors”

Es esmu ļoti pārsteigts. Es nevaru parunāt, esmu laimīgs! Paldies jums, Latvija! Paldies, ka man uzticējāties! Paldies par katru balsi, es apsolu, ka smagi strādāšu! Paldies jums!

Tomēr zālē netrūka arī citu dalībnieku atbalstītāju, kuri, bruņojušies ar plakātiem, Rīgas Kinostudijā bija ieradušies krietnu laiks pirms tiešraides sākuma, lai varētu ieņemt vislabākās vietas.

Kā pirmais šovu pameta dziedātājs Pāvels Fomkins. Viņš uzskata, ka uz skatuves darījis visu, ko vien varējis. Uzvaru Pāvels novēlētu Diānai Paško, taču to, kā viņai un pārējiem dalībniekiem veiksies, uzzināsim jau 10. novembrī plkst. 20.20!

0 Komentāru