Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri
Bez Tabu Ziemassvētku pasts gatavs darbam – apsveic savus mīļos svētkos!
Foto: Bez Tabu

Ziemassvētki nu pavisam nav aiz kalniem! Līdz svētkiem atlikusi mazāk nekā nedēļa, un noteikti daudzus no jums pārņēmis pirmssvētku trakums. Šis ir laiks, kad tiek nopirktas pēdējās dāvanas un sagatavotas apsveikuma kartītes.

Bez Tabu Ziemassvētku pasts ir atvērts, un tas gaida tieši tavu īpašo kartīti ar apsveikumu saviem mīļajiem!

Viss, kas Tev jādara – pievieno sevis izvēlētu fotoattēlu, apsveikuma tekstu un saņēmēja vārdu un nosūti kartīti sev īpašam cilvēkam. Vienalga, vai tas ir Tavs ģimenes loceklis, draugs, kaimiņš, kolēģis, vai Tavs iemīļotā raidījuma Bez Tabu žurnālists, ikviens svētkos ir pelnījis foršu apsveikumu.

Izveido savu īpašo svētku kartīti jau tagad!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl