VIDEO! Bez Tabu vadītāji raidījumu iesāk ar skanīgu dziesmu

Komentāri

Raidījuma Bez Tabu vadītāji vienmēr izdomā ko atraktīvu un interesantu, kā iepriecināt savus skatītājus! Šoreiz Evelīna Strazdiņa un Egons Reiters raidījuma otro daļu iesāka ar dziesmu!

Piesakot stāstu, raidījuma vadītāji studijā priecēja televīzijas skatītājus ar skaistu dziesmu. Kā atzīst paši raidījuma vadītāji – dziedāšana nav viņu stiprā puse. Kā viņiem izdevās? Skaties video!

Kas šī par dziesmu?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl