“Bez Tabu” tiekas ar Donalda Trampa frizieri! Uzzini, kas jauns frizūru pasaulē!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs

Raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti bija klāt pasākumā, kurā labākie skaistuma nozares profesionāļi ne tikai no Latvijas, bet dažādām pasaules valstīm bija sanākuši kopā rudens frizieru kongresā, lai radītu un atklātu progresīvākos matu griezumus un krāsošanas tendences gaidāmajai pavasara-vasaras sezonai. Modes aktualitāte ir spilgti, sulīgi toņi. Uzvaras gājienu turpina dažādi blondie toņi, un neizpaliek arī tumšie. Modē dažāda garuma mati. To atklāj gan paši frizieri, gan “Farouk Systems” dibinātājs un prezidents Faruks Šami, kurš pazīstams arī kā Baltā nama frizieris. Faruks radījis vienu no pasaules spēcīgākajām impērijām “Farouk Systems”, iepazīstinājis nozari ar bez amonjaka produkciju.

Starp citu, Farukam Šami pieder 30 patentu un vairāk par 500 akadēmiju, darbojas 150 valstīs, un viņš ir viens no visbagātākajiem frizieriem pasaulē. Faruks Šami ir arī tas, kurš vērtē pasaules skaistākās sievietes, jo ir “Mis Universe” un “Mis ASV” žūrijas loceklis un skaistumkonkursu sponsors.

Strādā arī ar Holivudas zvaigznēm un dažādu valstu prezidentiem. Personiski pazīstams un ir draugos ar Donaldu Trampu un viņa ģimeni.

Faruks Šami
frizieris

Mana sadarbība ar Donaldu Trampu ilgst jau četrpadsmit gadus. Ivanka (prezidenta meita) lieto mūsu produktu “Biosilk”. Valsts prezidents un pirmā lēdija lieto mūsu CHI. Kad Buša bija ASV pirmā lēdija, es strādāju arī ar viņu. Baltā nama salons ir CHI .

Krāsas ir māksla. Modernā krāsa vairs nav tikai viena krāsa, bet moderna ir sarkana, dzeltena, zila, zaļa, violeta un frizieri kļūst aizvien mākslinieciskāki.

Es ļoti priecājos būt Latvijā. Apsveicu simtajā gadadienā, kopš tā kļuvusi neatkarīga valsts. Savukārt mēs svinam sadarbības desmitgadi. Dāmas šeit izskatās skaisti, labi ģērbjas, jauki matu griezumi un matu krāsas. Latvijā ir skaisti un draudzīgi cilvēki.

Foto

1 komentārs