“Bez Tabu” no Sanfrancisko: ”Samsung” prezentācijas aizkulises

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

Šobrīd viens no visbiežāk apspriestajiem tematiem viedierīču fanu vidū ir jaunie ”Samsung” tālruņi, kurus nupat prezentēja ASV pilsētā Sanfrancisko. Raidījumam “Bez Tabu” bija ekskluzīva iespēja kā vienīgajam televīzijas medijam no Latvijas piedalīties prezentācijā.

Ņemot vērā, ka apmeklētāji ieradušies no visas pasaules, ikviena pasākuma apmeklētāja ķermeņa temperatūra tika attālināti noskenēta, tādā veidā cenšoties pasargāt pārējos pasākuma viesus no šī brīža bubuļa – koronavīrusa. Jau pie ieejas pasākumā bez maksas bija iespēja saņemt sejas maskas, taču jānorāda, ka maskas izvēlas lietot tikai mazākā apmeklētāju daļa. Arī populārais blogeris Ostins Evans, kuram video platformā ”Youtube” ir četri miljoni sekotāju, sejas masku nevelk. Viņš uz pasākumu atlidojis no Losandželosas un vēl pirms prezentācijas ir gatavs ar “Bez Tabu” dalīties savās pārdomās.

Ostins Evans
“Youtube” blogeris

Izskatās, ka šogad telefoni ies abos virzienos. Kļūs gan lielāki, gan mazāki. Pamatojoties uz baumām, vienam no modeļiem būs milzīgs ekrāns. Salokāmais telefons būs mazāks, taču tas būs apmēram tāda paša izmēra, kad to atvērs. Kad tas būs aizvērts, tas būs mazs, kas atgādina senos laikus, kad šāda tipa telefoni bija.

Uz prezentāciju ieradās vairāki tūkstoši cilvēku, no kuriem vairāki simti bija žurnālisti no dažādām pasaules valstīm. Vislielākās auditorijas emocijas izraisīja salokāmā tālruņa prezentācija, kas lika sanākušajiem noelsties. Bez salokamā telefona viedierīču ražotājs prezentēja vēl trīs dažādus tālruņus, kurus varēs izmantot 5G tīklā.

Igaunijā populārā “influencere” Marianna Treimane bija viena no pirmajām kaimiņvalsts iedzīvotājām, kurai bija iespēja klātienē telefonus izmēģināt. Viņa par to steidza informēt savus sekotājus.

Marianna Treimane
Igauņu “influencere”

Man šķiet, ka tie visi ir lieliski. Salokāmais telefons pavisam noteikti ir citādāks. “Ultra” modelim ir iespaidīga kamera. Abi ir labi.

Lai galvenajiem runātājiem prezentēšanas process noritētu bez aizķeršanās, milzīgajā telpā uzstādīti vairāki liela izmēra špikerekrāni.

Latvijas iedzīvotājiem gan vēl nedaudz jāpaciešas, jo savās kabatās jaunās viedierīces varēs turēt pēc aptuveni trīs nedēļām.

0 Komentāru