Komentāri

Bez Tabu Gada balva tuvojas – ir noskaidrotas nominācijas, kādās šoreiz sacentīsies visi Bez Tabu stāsti 2016. gada griezumā! Šoreiz Tavam vērtējumam nododam nominācijas ”Gada pašvaldība” pretendentu sarakstu! Savu viedokli droši izsaki komentārā – kuram būtu jāuzvar un jāsaņem Bez Tabu īpašā Gada balva!

Vai godīgi? Talsos izsludina auto iepirkumu, kura ”uzvarētājs” jau ir skaidrs pirms tam…

Pašvaldību iepirkumi no privātpersonu darījumiem atšķiras ar to, ka tajos tiek tērēta tava nauda, nodokļu maksātāj. Tieši tāpēc pašvaldību darījumus strikti reglamentē Publisko iepirkumu likums. Tomēr ne vienmēr vispārpieņemtas normas ir saistošas vietvaru pārstāvjiem. Tā tas ir arī Talsu novadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja februārī! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas ”Gada pašvaldība” pretendenta video!

Video

Ņirgāšanās!? Neredzīgo ciematā paziņojums par adrešu maiņu uzrakstīts uz lapiņas, kuru iedzīvotāji nemaz nevar redzēt!!!

Vairākas Strazdumuižas ēkas patlaban rotā Pāles ielas nosaukums, bet drīz notiks adrešu maiņa un ielai būs jauns nosaukums – Braila iela. Proti, Strazdumuižas neredzīgo ciematā dzīvo cilvēki, kuri redz ļoti slikti vai neredz nemaz. Taču paziņojums par nosaukuma maiņu par godu neredzīgo braila raksta izgudrotājam Luijam Brailam ir piestiprināts pie ieejas durvīm uz ”parastas lapiņas”…

Foto

Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja augustā! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas ”Gada pašvaldība” pretendenta video!

Video!

”Kā spļāviens sejā!” – pie bijušā Ministru prezidenta īpašuma kāpu zonā nelikumīgi rosās tehnika, būvē ceļu!

Jūras kāpu aizsargzonā Salacgrīvas novadā aktīvi notiek būvdarbi – rosās smagā tehnika, tiek izbūvēts ceļš! Tas atrodas pavisam netālu no viesu nama Bērziņi, kurā saimnieko bijušais Ministru prezidents Indulis Emsis un viņa kundze Anita. Būvdarbus apstiprinājusi pašvaldība, taču Valsts vides dienests atļaujas nav devis – darbi notiek nelikumīgi!

Foto

Par šo situāciju Bez Tabu ziņoja septembrī! Noskaties Bez Tabu gada balvas nominācijas ”Gada pašvaldība” pretendenta video!

Video!

Izsaki savu viedokli par nominācijām, kurš no pretendentiem būtu pelnījis saņemt Bez Tabu Gada balvu kā ”Gada pašvaldība”!

Lasi vēl