“Bez Tabu” ielūkojas Latvijā populārākās modes skates aizkulisēs

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru
“Bez Tabu” ielūkojas Latvijā populārākās modes skates aizkulisēs

Laba apakšveļa, tā nav tikai estētisks baudījums vien. Pat ja neviena cita acīm tā nav skatāma un to redz tikai dāmas pašas, tā vairo pašapziņu.

Raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti ir klāt modes skatē,  kurā “Amoralle” kolekcija iepriecina modes gardēžus ar pikantu apakšveļu un zīmola radītāja Inese Ozola raidījumam izklāsta šīs visai intīmās jomas modes tendences.

Modē šosezon ir ne tikai izsmalcināta apakšveļa, bet arī sievišķīgas zīda rīta un nakts kleitas, kas izceļ auguma aprises, rotātas ar mežģīnēm un greznām detaļām.

Visi kolekcijas apģērbi tiek darināti ar rokām, kā arī no visaugstākās kvalitātes zīda un mežģīnēm.

Raidījums “Bez Tabu” uzklausa arī vīriešu viedokļus, kāda dāmu apakšveļa viņiem šķiet viskārdinošākā? Žurnālisti ielūkojas arī aizkulisēs, kur modeles gatavojas iznācieniem.

Veļas un nakts tērpu dizainere Inese Ozola nosaka modes tendences ne tikai Eiropā, bet ar sava zīmola “Amoralle” veļu iekārdinājusi dāmas pat Austrālijā, ASV un Tuvajos Austrumos.

Aptaujātie modes lietpratēji uzsver, ka kopumā ar apakšveļas kultūru mūsu valsts sievietēm viss esot kārtībā. Mums patīk izvēlēties labu veļu.