Bez Tabu: Dzīves smalkumu izaicinājums: līdz “krāniņam” un atpakaļ!

1 komentārs

Kā ierasts, raidījumā Bez Tabu Dzīves smalkumi izaicina kādu slavenību, šoreiz izaicinātie ir grupas Bermudu divstūris dalībnieki Bicepss un Tricepss, kuri bija sadalījušies divās komandās, lai pārspētu viens otru.

Izaicinājums bija pavisam vienkāršs – abiem jāsēžas laivās, komandā jāpieķer vai nu Ēriks, vai Baiba un pie “krāniņa” jāapgriežas riņķī. Bicepss bija kopā ar Ēriku, bet Tricepss – ar Baibu. Kura komanda bija ātrāka, noskaidro sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl