Komentāri

Tieši pirms gada Bez Tabu par godu savai 15 gadu jubilejai izaicināja skatītājus un dažnedažādām darbībām. Viena no tām – bildinājums! Skatīt šeit!

Kā galvenais vaininieks bildinājuma izaicinājumam pieteicās Raitis Lukaševics, kurš uzdrošinājās visas Latvijas priekšā bildināt savu meiteni Maiju Rutku!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gredzenus viņam palīdzēja izvēlēties Bez Tabu raidījuma vadītājs Egons Reiters. Kāzu organizatore Dace Miezīte palīdzēja piepildīt Raita fantāzijas un īstenot tās dzīvē! Maija līdz pēdējam brīdim neko nenojauta un domāja, ka atnākusi filmēties reklāmas klipiņam!

Tagad pāris ir jau apprecējies – kas, kur, kad? Skaties video!

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl