Bez Tabu 20: Liepājnieces mēle sien mezglā ķiršu kātiņus – talants erotiskā nokrāsā

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Pievienot komentāru

Sagaidot “Bez Tabu” 20 gadu jubileju, der atcerēties talantīgus tautiešus, kurus raidījums savulaik izcēlis slavas saulītē. Lai izpelnītos raidlaiku “Bez Tabu”, talantam jābūt nudien īpašam. 2003. gadā kameras acs iemūžināja liepājnieces Sintijas prasmi ar mēli veikli sasiet mezglā ķiršu kātiņu. Sintijas talants var kalpot kādam kā iedvesma apgūt ko jaunu dažbrīd garlaicīgajā pašizolācijas periodā.

Tālajā 2003. gadā sabiedriskās Sintijas arods bija pasākumu rīkošana, bet no darba brīvajā laikā viņa, uzturoties dažādās kompānijās, priecēja citus, demonstrējot mēles veiklību – spēja sasiet mezglā ķiršu kātiņus. Daudzos, jo īpaši pretējā dzimuma pārstāvjos, redzētais raisīja erotiskas fantāzijas.

Sintija bija pārliecināta, ka šāds talants nav likts šūpulī, to varot apgūt ikviens, kaut sirmā vecumā. Domājams, arī 2020. gadā kāds vēlās iemācīties mēles veiklību, tāpēc pamācība no 2003. gada varētu nākt talkā.