Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Hokejisti Roberts Bukarts un Rihards Bukarts ir brāļi, un kopš pārbaudes spēlēm arī istabas biedri. Treneris lēmis, lai jaunpienācējiem būtu vieglāk adaptēties, viņi dzīvos kopā ar spēlētājiem, kuriem šis nav pirmais čempionāts.

Uz jautājumu, vai abi satiek labi, pirmais atbild vecākais brālis Roberts Bukarts – nē! Protams, abi runājot smaida, bet Roberts skaidro, ka esot pārāk pedantisks, lai dzīvotu ar brāli. Robertu kaitina, ja brālis, piemēram, aizmirst uzskrūvēt korķi ūdens pudelei un atstāj to uz galda blakus dokumentiem. Rihardu gan nekas nesatrauc, un vecākais brālis esot viņa autoritāte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēlētāji brokasto kopā ar citu valstu hokejistiem, Latvijas kaimiņi ēdamzālē ir Slovākijas un Zviedrijas izlases. Katrs spēlētājs ēdot pēc saviem ieskatiem un tradīcijām, piemēram, Roberts pirms spēlēm iecienījis vistu.

Latvijas izlasei pat atvēlēta īpaša sapulču telpa, tā esot Riharda mīļākā istaba. Sapulces tiek rīkotas regulāri un apmeklējums – obligāts. Atbrīvotāka gaisotne noteikti valda masāžas telpā, brīdī, kad tajā viesojas Bez Tabu, spēlei gatavojas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš.

Uz jautājumu, vai abi tiek saukti par brāļiem Bukartiem, seko skaidrojums, ka Rihards esot Juniors, bet Roberts – “Bukijs”. Dažreiz gan spēles karstumā treneris abus sauc par “Bukijiem”, tad hokejistiem pašiem jāsaprot, kuru Hārtlijs bija domājis uzrunāt.

Spēlēt kopā pasaules čempionātā hokejā bijis abu bērnības sapnis.

 

Roberts Bukarts

Roberts Bukarts

Šogad beidzot sanāca spēlēt kopā ar brāli! Paldies Bobam, ka pirmajās spēlēs salika mūs vienā maiņā, un spēlē pret zviedriem pat sanāca iemest golu, tās vispār bija neaprakstāmas sajūtas un emocijas.

Rihardam brīdis palikšot atmiņā uz visu dzīvi – gūt pirmos vārtus un no brāļa piespēles.

Nemaz tik daudz brīvā laika hokejistiem Ķelnē nav, jo spēlētāji regulāri tiekas ar treneriem, lai analizētu turnīra pretiniekus. Brīvos brīžos skatās televizoru, lasa grāmatas un ciemojas pie citiem komandas biedriem.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl