Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

”Бери блок!” Daugavpilī plaukst un zeļ kontrabandistu rūpals

Daugavpils tirgus teritorijā dienas laikā bezbailīgi uzdarbojas cigarešu tirgotāji, kuri pārdod cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. “Bez Tabu” novērojums liecina, ka viņu bizness plaukst un zeļ. Darboņi nespēj apmierināt visu pieprasījumu, un pēc baltkrievu cigaretēm veidojas pat rinda.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • M

  M

  Visa valsti tirgo. Un loti labi ka tirgo. Nevajaga nekadu robezu te pat razo. Jelga sledza ciet,a parejas policija labi nomaskoja. Valsc viri visu loti labi zina. Likvide to razotni kura konkurentiem nav izdeviga. Agrak Elitas pacina maksaja 0,45sant. Visi pirka. Domajiet pasi. Ja celat nodoklus paceliet pabalstus pencijas darba algas lidz Eiropas limenim un standartiem. A zurnalisti nav vainigi viniem ar ir japelna sava maizite musu grutajos laikos.
 • Māris

  Māris

  Lai tik tirgo un pareizi es arī pērku lai žurnālisti valdību tramda par nolaisto valsti
 • Daugavpils

  Daugavpils

  Vienkarshi chigani maksa vieteejiem policistiem Un tapec tik brivi tirgo
 • Arī ar stāžu

  Arī ar stāžu

  Piekrītu PĪPMANIM! Daru to pašu gadiem! Mēnesī no pīpēju ap 40 paciņām.
 • PĪPMANIS

  PĪPMANIS

  Stulbās nodokļu celšanas dēļ, pats pēdējos 20-25 gados Latvijas veikalos neesmu nopircis nevienu paciņu cigarešu. Sākumā pirku Lietuvas veikalos, kur kādreiz bija krietni lētāk. Tagad no nelegālajiem izplatītājiem. Kamēr vien būs iespēja cigaretes nopirkt gandrīz uz pusi lētāk, darīšu to arī turpmāk! Ceļat tik akcīzes nodokli!
 • Andris

  Andris

  Bl. tiem žurnālistiem biezās algas???ka lien citu sūdos.atskaldīt tos loh.. vajadzēja.atņemt kameras vajadzēja un uz intensīvo aizsūtīt.tā jau nodokļi piz... cik lieli.es tos žurnālistus tiešām nesaprotu.Kurš aiz viņiem stāv?godīgs pilsonis???
 • latvietis

  latvietis

  200% melo,jo policija pasi ar to pelna sausmigas summas,ja gribetu nokertu ka milos.tacu ta ir labak /policiija brangi paedusi i nabags uzpipejis letak ka censoties nopirkt veikala/malaci policisti la jums visie pieskirtu valsts apbalvojumus par nenogurstosu darbu/slava latvijas policijai/;;;;;;;;;;;;
  • Zigis

   Zigis

   Protams, ka poliči paši organizē šo visu.
   Paskaties, kādi īpašumi un mašīnas ir nabaga Daugavpils policistiem. Vai tad no mazajām algām?
 • Sanita

  Sanita

  Cigarešu tirgošana turpinās gadiem Daugavpilī, nezinu kāpēc neviens šito bardaku nevar apslāpēt. Kas aiz visa tā stāv.
 • Aija

  Aija

  Ja šie visi resursi būtu šobrīd novirzīti uz šobrīd lielāko problēmu pasaulē, varētu likt plusiņu. Varbūt labāk sākt sekot un publiskot tos, kas iebraucot no ārvalstīm izplata nevis cigaretes, bet vīrusu, no kura neviens nav pasargāts????????????????????????????Joprojām ķeram cigarešu kontrabandistus, bet neķeram vīrusa izplatītājus.
  • Hi

   Hi

   Ko teiksi, kad nebūs kas maksā nodokļus un vakarā nevarēs iziet mierīgi uz ielas. Kā izteicās viens celtnieks, nebūs darba paņemsim paši... Cietums ir drošākā vieta no vīrusa un baro pa brīvu. Ne visiem ir uzkrājumi ir arī kredīti. Bezizeja ir simtreiz bīstamāka par vīrusu, kas atnāk ar noteiktu periodiskumu, bīstami, tik skumīgi ka arī to pārvērta komercijā. Kurš atbildēs par mirušajiem, kas nomira sakarā saucienu vīruss nāk. No vīrusa mirušos neesmu Latvijā dzirdējis, bet no vienaldzības vai stulbuma ir miruši simtiem.
 • :-)

  :-)

  Varbūt kaut kad nākotnē Daugavpils policija rīkosies kā Rīgas poliči. Rīgā nepagāja ne 25 gadi, kad Rīgas Centrāltirgū policija paņēma ciet uzreiz visu grupu un šķiet šoreiz lieta aizgāja līdz kriminālatbildībai.
  • Ju

   Ju

   Ja pilsētas mēra sievastēvs ir lielākais kontrabandists, tad ko tur brīnīties, viss sakārtots un tas pilsētā ir tikai sākums. Policija un robežsargi drīkst aiztikt tikai mazos kontrabandistu. Lielajiem sākusies ziedu laiki. Vīrusa dēļ mazie netiek Baltkrievijā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!