Komentāri
Baltākais 9. maija rīts, kāds jebkad piedzīvots! Tā šobrīd izskatās Ventspilī!

Bez Tabu reakcija turpina saņemt video un foto sūtījumus no dažādām Latvijas vietām, ko maija vidū piemeklējusi ziema! Pārsteidzošākā bilde ir skats pa daudzdzīvokļu nama logu Ventspilī.

Ventspilnieki ziņo, ka Kurzemē šorīt snigšana sākusies jau no sešiem rītā. Pavasarim neraksturīgas un sniegotas fotogrāfijas Bez Tabu redakcija saņēmusi arī no citām apdzīvotām vietām Latvijā. Jau vakar pamatīgi putināja un sniga Cēsu pusē un Madonā. Arī Bērzkrogā, kas atrodas turpat netālu Vidzemes augstienē, tulpju dobi ieskāvusi sniega sega.

Atliek vien turēt īkšķus par augļu dārziem, sējumiem un priecāties par neparasto pavasari, kāds šogad mums gadījies!

Ventspils 9. maija rītā!

Foto citviet Latvijā!

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl