Komentāri

Dailes teātra aktieris Artūrs Dīcis, aizvadot seriāla “Ugunsgrēks” pēdējo sezonu, šogad ir uzņēmies daudz jaunu darbu – viņš pirmo reizi startē ne tikai kā aktieris seriālā “Ēnu spēles”, bet arī kā tā scenārija autors.

MTG jaunās, rudens sezonas atklāšanā bija iespēja dzirdēt ne tikai par jaunumiem, kas skatītājus pārsteigs, septembrim sākoties, bet arī par jau piedzīvoto un izdzīvoto, pārraides filmējot!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova “Saimnieks meklē sievu” vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare vairs neskaita, cik īsti sezonas šovs ir piedzīvojis, bet kopā ar pārraides producenti uzskata, ka svarīga ir pilnīgi cita statistika!

Baiba Sipeniece- Gavare

Baiba Sipeniece-Gavare
šova “Saimnieks meklē sievu” vadītāja

Bērni mums ir četri, un laimīgie pāri mums ir trīs! Laba bilance.

Dailes teātra aktrise Dārta Danēviča turpinās visus skatītājus priecēt seriālā “Ēnu spēles”, bet vēl viņu varēs redzēt arī jaunajā ikvakara seriālā “Svešā seja”. Aktrise atzīst, ka pati arī seko līdzi un televīzijā skatās seriālus, kuros filmējas, lai novērtētu savu darbu un kļūdas!

Protams, kā viens no lielākajiem jaunumiem Tv3 rudens sezonā gaidāms šovs “X faktors”!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl