Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jauns gads ir iesācies un daudzi noteikti pie sevis to jau ir sākuši plānot. Horoskopu labākā īpašība ir tā, ka to mēs īsti saplānot nevaram, bet toties dažreiz der ieklausīties tajos un likt aiz auss kādu labu astrologa padomu!

Ja Tu rūpīgi plāno savas finanses, vai tieši otrādi, tērē naudu kā pagadās, varbūt tieši Tev noderēs astrologa Jāņa Bēniķa ieteikumi šim gadam, lai tomēr saprastu kam, kad un kā vislabāk tērēties!

Jānis Bēniķis, Astrologs

Vislielākie izaicinājumi būs Aunu zīmei – itkā viņa ir pirmā zīme! Nākošais gads viņai no vienas puses sola ļoti daudz tēriņus, sevišķi tēriņus, kas saistīti ar partnerību un attiecību sfēru. Bet no otras puses, šai zīmei būs tikpat daudz arī ieņēmumi, vairāk nekā plānots. Un galvenais nosacījums ir iemācīties ar šo naudu apieties.

Kāds nākamais gads Naudas izteiksmē solās būt pārējām horoskopa zīmēm? Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl