Aunam romantiska iepazīšanās, bet Strēlnieka atvaļinājums draud izgāzties! Uzzini savu horoskopa prognozi šai vasarai!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

6 komentāri

Sācies atvaļinājumu laiks, un, to plānojot, daudzi ņem vērā ne tikai laika periodu, kad pašiem kārojas atpūsties, bet arī to, kad piekrīt darba devējs vai kad brīvās dienas iekrīt arī citiem ģimenes locekļiem. Savukārt astroloģe Rita Riekstiņa atzīst, ka ne viens vien vadās arī pēc atvaļinājumu horoskopa, taču kāds tas ir konkrētajā sezonā – katru gadu atšķiras!

Rita Riekstiņa atzīst: “Šosezon atvaļinājuma laiks nedos iespēju ļoti plaši izplest spārnus, un es ieteiktu arī to nedarīt. Enerģija būs ļoti piezemēta, tādēļ liela daļa atpūtnieku izvēlēsies atpūtu kūrortā vai pie dabas krūts, kur aktīvā un neparedzamā ļoti maz. Jo lielākā kompānijā dosies ceļojumā, jo lielāka iespēja, ka kaut kas noies greizi. Ja būs tikai viens vai divi ceļotāji, ir drošāk, ka viss notiks kā plānots. Šajā sezonā plānošana esot ļoti būtiska no visiem aspektiem.

Auns

Piedzīvojumi, jauni draugi. Atvaļinājums var dot jaunas pazīšanās, arī mīlestību attiecības. Atvaļinājums saistīts ar romantiskām attiecībām. Attiecībās esošajiem patīkama kopā būšana un  atpūta divatā. Atvaļinājums būs kā medusmēnesis.

Vērsis

Diezgan grūti būs izrauties no darba. Ja tomēr izdosies izrauties no darba pienākumu jūga, tad atvaļinājumu gribēs pavadīt pie dabas. Tie var būt pārgājieni, laivošana, kalnos kāpšana.

Dvīņi

Dosies tālos ceļojumos, īstenos kādu sen kārotu sapni, īpaši, ja tas ir plānots un gaidīts. Tālā ilgstošā ceļojumā var būt teju negaidīts mīlas romāns.

Vēzis

Iespējams, ka vislabākais atvaļinājums, kādu var iedomāties, būs dziļi laukos, klusumā, vienatnē vai pavisam tuvu cilvēku lokā. No emocijām atbrīvosies zemes darbos. Vēžiem sakrājies daudz enerģijas, kuru prasīsies fiziski izlādēt.

Lauva

Lai gan pienākums Lauvas ļoti tālu atpūsties nelaidīs, bet šīs zīmes pārstāvji būs gatavi izmantot mazāko iespēju, lai atpūstos, maksājot par to diezgan lielu naudu.

Jaunava

Jaunavas būs pavisam romantiski un ģimeniski noskaņotas. Šajā vasarā var būt pat vairāki atvaļinājumi un katrs no tiem būs bagāts ar mīlestības emocijām. Brīvdienas bagātas ar pārsteigumiem un neaizmirstamām emocijām.

Svari

Brīvdienas cilvēkos un ar lieliem tēriņiem. Uzdrīkstēšanās un visatļautības sajūta sagādās baudu un būs atvaļinājums, pēc kura noteikti būs nepieciešams vēl viens atvaļinājums.

Skorpions

Netērēs laiku lieki. Var doties eksotiskos ceļojumos. Jaudīgs laiks personības pilnveidei. Jaunas atklāsmes, garīgi ceļojumi.

Strēlnieks

Izplānot laiku atvaļinājumam neklāsies viegli, tādēļ varētu būt, ka Strēlnieks pamanīsies atpūtu savienot ar pienākumu, iespējams, ņems atvaļinājumā līdzi datoru, lai strādātu. Dosies ārpus dzimtās teritorijas.

Mežāzis

Aktīvs un aizrautīgs. Atvaļinājumā apmeklēs dažādus pasākumus

Ūdensvīrs

Par savām gaitām runās ļoti maz, uzturēsies nomaļās vietās, kur maz cilvēku. Atvļinājuma plānošanā paļaujas uz tuviniekiem

Zivs

Dosies tālu, prom būs ilgi. Toties šādas atpūtas laikā būtiski mainīsies pasaule uzskati un tiks nosprausti jauni mērķi.

Ģitārists un komponists Kaspars Zemītis horoskopu prognozes ignorē. Pašam un arī dēlam patīk burāt. Pirms ļauties šim atpūtas veidam, lūkojas laika un vēja prognozēs, bet ne tajās, ko saka zvaigznes.

Kaspars ir kristietis un horoskopi nav tas, ko atļauj Bībele. Plānojot savu atvaļinājumu, to saskaņo ar sievas plānoto. Ap Jauno gadu ir daudz koncertu, tāpēc atpūšas pēc tam. Sievai patīk Tenerife un ziemā dodas tur. Kaspara Zemīša ģimene iecienījusi atpūtu arī Vidusjūras krastos.  Šogad plāno apceļot Norvēģiju.

Kaspara viedoklis, ka katrs pats var izvēlēties, kur smelties idejas un ne tikai atvaļinājumam. Viņš tās atrod baznīcā. Horoskopu prognozes var piepildīties vai ne, bet Dievs, uz kuru Kaspars paļaujas, nekad neliek vilties.

6 komentāri