Augums ir, balss arī, bet gribētu krūtis. Dalībnieki pārvērtību šova atlasē atklāj savas fiziskās nepilnības

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

5 komentāri
Augums ir, balss arī, bet gribētu krūtis. Dalībnieki pārvērtību šova atlasē atklāj savas fiziskās nepilnības

Fiziskās nepilnības traucē justies pilnvērtīgi. Tā apgalvo visi, kuri ieradušies uz pārvērtību šova “Operācija: jauna dzīve” dalībnieku atlasi.

Jau oktobrī kanāla TV3 skatītāju vērtējumam tiks nodots vērienīgais ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: jauna dzīve”. “Bez Tabu” filmēšanas grupa bija klāt, kad notika dalībnieku atlase un šovā piedalīties gribētāji visdrosmīgākajos veidos bija gatavi pierādīt, ka tieši viņi ir pelnījuši uzsākt jaunu dzīvi.

Piedalīties šovā pieteikušies vairāk nekā 1300 pretendentu, starp kuriem 88% bija sievietes, kuras vēlējās uzlabot savas fiziskās nepilnības. Atlasē tika uzaicināti piedalīties 50 dalībnieki, kuriem bija jāsagatavo 2 līdz 3 minūšu garš priekšnesums brīvā formātā, kas pārliecinātu, kādēļ tieši viņš ir pelnījis piepildīt savu sapni par jaunu dzīvi. Žūrija dalībnieku vērtēja, atrodoties otrpus ekrānam citā telpā. Ja dalībnieks sekmīgi tika galā ar šo uzdevumu, viņš tika aicināts stāties žūrijas priekšā, lai iepazītos tuvāk ar speciālistiem, atbildētu uz viņu jautājumiem.

Žūrijas sastāvā bija plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (”Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (”Confidential”), psiholoģe Inga Bērziņa un fitnesa trenere Zanda Zariņa-Rešetina.

Šova pretendentu vidū bija daudzbērnu māmiņa, kura uz atlasi bija ieradusies kopā ar visiem astoņiem bērniem; dzejniece, kas deklamēja savu dzeju par pārvērtībām; kāds dalībnieks, kurš palicis bez auss; kāda dāma uz šova atlasi bija speciāli ieradusies no Šveices. Starp potenciālajiem dalībniekiem bija arī TV ekrānā jau iepazītas personas – raidījumu vadītāja Jeļena Gricuka, kā arī šova ”Lauku sēta” 6. sezonā iepazītā Dace Bullīte, šovu dalībniece Liene Baltruka.

Par piedzīvoto atlasē dalās šova producente Aija Strazdiņa: ”Klātienes atlase izvērtās par dziļi emocionālu pārdzīvojumu ne tikai dalībniekiem, bet arī žūrijas locekļiem, kuriem ne reizi vien nācās valdīt asaras, uzklausot dalībnieku dzīvesstāstus, tāpēc gan eksperti, gan šova veidotāji vēlas teikt paldies dalībniekiem par iedvesmojošo atklātību – gan fiziskā, gan psiholoģiskā ziņā. Apzinoties, ka seši laimīgie, kuriem tiks dāvāta iespēja bez maksas saņemt vairākas plastiskās ķirurģijas operācijas, kā arī citas nepieciešamās medicīniskās manipulācijas, un iegūt jaunu, žilbinošu smaidu, būs ne tikai realizējuši sapni, kas vēl nesen bijis neaizsniedzami tāls, bet arī ar savu uzdrīkstēšanos atklāties kameru un skatītāju priekšā kalpos par piemēru un iedvesmas avotu citiem – spēja, kas nav galvenais – fiziski un, kas daudz svarīgāk – garīgi atkailināties ekspertu priekšā ir novērtējama vairāk kā atzinīgi un kalpo par sava veida jaunas dzīves iespējamības garantu.”

Starp dalībniekiem, kuri ieradās uz klātienes atlasi, žūrija izvēlējās 18 drosmīgos, kuri tiks aicināti uz fināla cīņu, piedaloties dažādos fiziskos un emocionālos pārbaudījumos, lai nokļūtu starp tiem sešiem laimīgajiem, kuriem tiks veiktas ekstrēmas pārvērtības.

Kuri dalībnieki iegūs iespēju mainīt savu dzīvi uz visiem laikiem, skaties jau oktobrī kanālā TV3!