Asaras pēc viena skūpsta! Par ko tik gauži raudāja šova jaunākā dalībniece Aija?

Valentīna dienas karstākais šovs Bez Tabu “Pirmais skūpsts” ir noslēdzies! Daži no dalībniekiem jau kaļ kāzu plānus, bet dažiem eksperiments beidzās ar asarām. Jaunākā dalībniece Aija šovā lēja gaužas asaras par līdz galam neiepazīto puisi Kristiānu!

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Irija

  Irija

  Cilveki viss ko varu pateikt ne jus esat gajusi vinas celu ne jus esat dzerusi vinas udeni un garsojusi vinas asaras
  jums ne mazakas tiesibas nav sita isteikties par vinu
  jus visi sakat oi ka mes pazistam Aiju meli, jus vinu vispar nezinat, ja zinatu tad neko tadu neteiktu un neapkaunotu interneta. Es nevaru teikt ka loti labi zinu vinu bet zinu, un ja godigi vina nav nemaz tik slikta meitene. Vina vienkarsi ir kartigi jaiepazist. Un nesakiet ka jums nepatik patuset pa klubiem iedzert ar draugiem un ta kartigi atlaist elpu pec garas darba dienas ar draugiem. Kauns par tiem cilvekiem kas uzdrosinajas kko pateikt par bernu. Tas nav jusu berns jums nav ne mazakas tiesibas visa saja iesaistit mazo. Kaunaties par sevi un paskataties pasi uz sevis no malas ja jus sita vinu apsriezat tas nozime ka jus neesat ne kripatinu verti Aijas asaru. Jus ne kripatinu neesat verti Aijas. Man kauns ka Latvija dzivo tik bezjutigi un parasti cilveki. Jus esat prasti...
 • king
 • Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Meitenei nav nemazakas vainas. Vaina ir tikai un vienigi džekā kurš neatnaca uz istabu... džeks doma ka ir baigais skaistulis??? Lepns?? Nu bitit matos. Pieklajibas pec vareja ienākt. Meitene protams jutās neomulīgi. Un jūtas apkaunota..Tapec ari sāka raudāt. Nav tas puisis tā vērts. Meitene- galvu augšā!!!!
 • Aija Saulite

  Aija Saulite

  Jūs padomājiet ka justies sievietei, kas gaida . Un beigās jūtas ka stulbenes, tāpēc uzdeva emocijas. Cik zinu tās nekas slikts nwu.
 • mazā.
 • baibina
 • Muris

  Muris

  Jaa, meitens ta neko ar lielu pieredzi un " superigu reputaciju"!!!!
  Suc tiesam labi un parejo dara ari labi
 • Bobo
 • noguris

  noguris

  Ir meitenes, kas par sevi jūtas pārliecinātas un viņām viss vienalga, domā, ka skaistas, gudras (kur nu) un domā, ka patiks vienmēr un visiem. Bet vīriešiem ir dažāda gaume. Domāju, ka te ne tik ļoti cik viņas izskats vai apģērbs atbaidīja, bet viņas mākšanās virsū un droši vien puisis bija lasījis, kāda īstenībā viņa ir. Izliekas labāka esam.
 • Meeeeh

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!