Artūrs Dīcis smej: Ievilku visu seriāla “Ēnu spēles” filmēšanas komandu riska situācijā!

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jaunajā sezonā līdzās jau iepazītajiem aktieriem Mārtiņam Eglienam, Ainaram Ančevskim, Dārtai Danevičai pievienosies jauni varoņu atveidotāji – Dita Lūriņa, Egils Melbārdis un Artūrs Dīcis, kurš vienlaikus ir arī seriāla scenārija autors.

Seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Edijs jeb aktieris Artūrs Dīcis ar pilnu sparu meties jaunos piedzīvojumos! Viņš ne tikai ticis pie lomas seriālā “Ēnu spēles”, bet arī raksta tam scenāriju!

Viņi kopā izmeklē gan slepkavības un zādzības, gan arī pavisam vienkāršas konfliktsituācijas. ”Ēnu spēļu” trešā sezona būs vēl spraigāka, dinamiskāka un dramatiskiem notikumiem bagātāka.

Artūrs Dīcis

Artūrs Dīcis
Aktieris, seriāla “Ēnu spēles” scenārija autors

Tas galvenais, ko es gribēju, lai ir viena stāsta līnija, kas caurvijas visa seriāla scenārijam! Uzstādījums ir, ka katra sērija, ko tu skaties, ir it kā autonoma – tu skaties konkrētus notikumus, bet es sev uzliku sarežģītāku uzdevumu!

Lai gan aktieris atzīst, ka seriālu pirms tam bija skatījies, grūtības tomēr sagādājis izprast katra aktiera tēlu un pievienot tiem jaunas vēsmas!

Skatītāji aktieri Artūru Dīci vairāk iepazinuši kā labo tēlu Ediju no seriāla “UgunsGrēks”. Arī šeit aktieris atveido labo tēlu, bet vārdā Normunds, kurš dzīvi uztver nedaudz vieglprātīgi, kā tādu spēli! Artūrs pats savu tēlu raksturo kā dauzonīgu!

Lasi vēl