Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jaunajā sezonā līdzās jau iepazītajiem aktieriem Mārtiņam Eglienam, Ainaram Ančevskim, Dārtai Danevičai pievienosies jauni varoņu atveidotāji – Dita Lūriņa, Egils Melbārdis un Artūrs Dīcis, kurš vienlaikus ir arī seriāla scenārija autors.

Seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Edijs jeb aktieris Artūrs Dīcis ar pilnu sparu meties jaunos piedzīvojumos! Viņš ne tikai ticis pie lomas seriālā “Ēnu spēles”, bet arī raksta tam scenāriju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi kopā izmeklē gan slepkavības un zādzības, gan arī pavisam vienkāršas konfliktsituācijas. ”Ēnu spēļu” trešā sezona būs vēl spraigāka, dinamiskāka un dramatiskiem notikumiem bagātāka.

Artūrs Dīcis

Artūrs Dīcis
Aktieris, seriāla “Ēnu spēles” scenārija autors

Tas galvenais, ko es gribēju, lai ir viena stāsta līnija, kas caurvijas visa seriāla scenārijam! Uzstādījums ir, ka katra sērija, ko tu skaties, ir it kā autonoma – tu skaties konkrētus notikumus, bet es sev uzliku sarežģītāku uzdevumu!

Lai gan aktieris atzīst, ka seriālu pirms tam bija skatījies, grūtības tomēr sagādājis izprast katra aktiera tēlu un pievienot tiem jaunas vēsmas!

Skatītāji aktieri Artūru Dīci vairāk iepazinuši kā labo tēlu Ediju no seriāla “UgunsGrēks”. Arī šeit aktieris atveido labo tēlu, bet vārdā Normunds, kurš dzīvi uztver nedaudz vieglprātīgi, kā tādu spēli! Artūrs pats savu tēlu raksturo kā dauzonīgu!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl