Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jaunajā sezonā līdzās jau iepazītajiem aktieriem Mārtiņam Eglienam, Ainaram Ančevskim, Dārtai Danevičai pievienosies jauni varoņu atveidotāji – Dita Lūriņa, Egils Melbārdis un Artūrs Dīcis, kurš vienlaikus ir arī seriāla scenārija autors.

Seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Edijs jeb aktieris Artūrs Dīcis ar pilnu sparu meties jaunos piedzīvojumos! Viņš ne tikai ticis pie lomas seriālā “Ēnu spēles”, bet arī raksta tam scenāriju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi kopā izmeklē gan slepkavības un zādzības, gan arī pavisam vienkāršas konfliktsituācijas. ”Ēnu spēļu” trešā sezona būs vēl spraigāka, dinamiskāka un dramatiskiem notikumiem bagātāka.

Artūrs Dīcis

Artūrs Dīcis
Aktieris, seriāla “Ēnu spēles” scenārija autors

Tas galvenais, ko es gribēju, lai ir viena stāsta līnija, kas caurvijas visa seriāla scenārijam! Uzstādījums ir, ka katra sērija, ko tu skaties, ir it kā autonoma – tu skaties konkrētus notikumus, bet es sev uzliku sarežģītāku uzdevumu!

Lai gan aktieris atzīst, ka seriālu pirms tam bija skatījies, grūtības tomēr sagādājis izprast katra aktiera tēlu un pievienot tiem jaunas vēsmas!

Skatītāji aktieri Artūru Dīci vairāk iepazinuši kā labo tēlu Ediju no seriāla “UgunsGrēks”. Arī šeit aktieris atveido labo tēlu, bet vārdā Normunds, kurš dzīvi uztver nedaudz vieglprātīgi, kā tādu spēli! Artūrs pats savu tēlu raksturo kā dauzonīgu!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl