Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Jaunajā sezonā līdzās jau iepazītajiem aktieriem Mārtiņam Eglienam, Ainaram Ančevskim, Dārtai Danevičai pievienosies jauni varoņu atveidotāji – Dita Lūriņa, Egils Melbārdis un Artūrs Dīcis, kurš vienlaikus ir arī seriāla scenārija autors.

Seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Edijs jeb aktieris Artūrs Dīcis ar pilnu sparu meties jaunos piedzīvojumos! Viņš ne tikai ticis pie lomas seriālā “Ēnu spēles”, bet arī raksta tam scenāriju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi kopā izmeklē gan slepkavības un zādzības, gan arī pavisam vienkāršas konfliktsituācijas. ”Ēnu spēļu” trešā sezona būs vēl spraigāka, dinamiskāka un dramatiskiem notikumiem bagātāka.

Artūrs Dīcis

Artūrs Dīcis
Aktieris, seriāla “Ēnu spēles” scenārija autors

Tas galvenais, ko es gribēju, lai ir viena stāsta līnija, kas caurvijas visa seriāla scenārijam! Uzstādījums ir, ka katra sērija, ko tu skaties, ir it kā autonoma – tu skaties konkrētus notikumus, bet es sev uzliku sarežģītāku uzdevumu!

Lai gan aktieris atzīst, ka seriālu pirms tam bija skatījies, grūtības tomēr sagādājis izprast katra aktiera tēlu un pievienot tiem jaunas vēsmas!

Skatītāji aktieri Artūru Dīci vairāk iepazinuši kā labo tēlu Ediju no seriāla “UgunsGrēks”. Arī šeit aktieris atveido labo tēlu, bet vārdā Normunds, kurš dzīvi uztver nedaudz vieglprātīgi, kā tādu spēli! Artūrs pats savu tēlu raksturo kā dauzonīgu!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl