Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri
Artis Ābols: “Izslēdziet tos pīkstuļus, pats jau nedzirdu, ko runāju!”

Pēc šodienas Latvijas hokeja izlases rīta iesildīšanās uz ledus mediji runāja ar treneri Arti Ābolu par spēli pret Krievijas hokeja izlasi.

Tajā pašā laikā sākās laukuma apkope, kad uz ledus devās ledus mašīnas. To radītā skaņa acīmredzot traucēja Artim Ābolam atbildēt uz žurnālistu jautājumiem, tāpēc viņš teica: “Izslēdziet tos pīkstuļus, es jau pats nedzirdu, ko runāju”. Apkārt esošajos šis teikums raisīja smaidu, jo asociējās ar kādreiz populāro parodiju par kādreizējo Latvijas izlases treneri Oļegu Znaroku. Atgādināsim, ka šis joks izskanēja pašmāju humora raidījumā “Ak, kungs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovakar Latvijas hokeja izlase mērosies spēkiem ar Znaroka trenēto Krievijas hokeja izlasi. Rīta treniņā uz ledus iesildījās gandrīz visi izlases hokejisti, izņemot Jāni Spruktu un Andri Džeriņu. Abi šodien arī nespēlēs pret Krievijas hokeja izlasi.

Latvijas valstsvienības vārtus šovakar sargās Ivars Punnenovs, kuram šī būs debija čempionātā. Viņš izlases sastāvā bija iekļauts arī  2014. gada pasaules čempionātā Minskā, bet pie vārtu sargāšanas laukumā tā arī netika.

Video

Lasi vēl