Arī latvietes, sekojot pasaules modes tendencēm, palielina sēžamvietas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs
Arī latvietes, sekojot pasaules modes tendencēm, palielina sēžamvietas

Lai gan Latvijā nav tāds lielo dupšu kults, kāds ir, piemēram, Brazīlijā, kur tiek rīkoti pat smukāko dibenu konkursi, taču arī pie mums ir dāmas, kas gatavas ļauties pat skalpelim, lai iegūtu kuplāku pēcpusi ar implanta palīdzību.

Lai gan pie mums garu rindu pēc dibena implantiem nav, bet pieprasījums tik un tā esot. Pēcpuses palielina un formu uzlabo gan latvietes, gan mūsu valstī dzīvojošās cittautietes.

Sēžu skulpturē ar divām metodēm: izmantojot silikona implantus vai arī paša taukaudus. Pie mums pieprasītāka metode ir taukaudu izmantošana dibena formas uzlabošanai. Operācijas laikā var tikt vaļā arī no nevēlamiem taukaudu uzkrājumiem citās ķermeņa zonās, kurās nemaz to negribas redzēt.

Plastikas ķirurgi nenoliedz, ka implantu ievietošanai dibenā ir arī riski. Pirmajās dienās pēc operācijas var būt sāpes, nejutīgums, pietūkums un zilumi. Pirmās divas trīs nedēļas pēc operācijas ir jāizvairās no sēdēšanas un gulēšanas uz muguras. Sēdēšanai jāizvēlas vien mīksti krēsli. Iespējamie riski: asiņošana, infekcija, nervu vai muskuļu bojājums. Implants var novirzīties, tādējādi viena sēžas puse var vizuāli atšķirties no otras.

Pēc implantu ievietošanas jābrīdina mediķi, ja nepieciešamas veikt injekcijas sēžas muskulī, citādi caurdurs implantu, viss smukums pagalam un nauda vējā. Implantu ievietošana sēžamvietā nav lēts prieks, un jārēķinās ar  aptuveni četriem tūkstošiem eiro.

Lielbritānijā risku dēļ, kas saistīti ar implantu ievietošanu sēžas muskulī, lauž šķēpus, vai šo operācijas nevajadzētu aizliegt.

Implantus  ievieto pat kāju ikros un roku augšdelmos. Pirmo vietu plastisko operāciju vidū joprojām ieņem krūšu operācijas – krūšu palielināšana, tad seko sejas korekcija, īpaši lūpu palielināšana. Topa augšgalā ir arī tauku samazināšana ar 3D metodi.

Starp citu, dibena formu var uzlabot arī ar vingrojumu palīdzību, trenējot sēžas muskuļus un nav jātērējas dupša implantiem.

1 komentārs