Ansis Bogustovs atklāj, kādas nerātnības strādājis bērnībā

Komentāri

Žurnālists Ansis Bogustovs pēc daudziem gadiem atgriezies savā mājā, kur nodzīvojis apmēram 19 gadus – no dzimšanas līdz savai pirmajai mašīnai.

Izrādās, 19 gadu laikā šis tas mainījies – uzstādīts elektroniskais kods, pirmajā acu uzmetienā pastkastītes atstāj visai bēdīgu iespaidu. ”Sorry par tiešumu, bet šo krāsu trepju telpā es krāsoju,” atzīst Ansis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patīkamu pārsteigumu žurnālists piedzīvo bērnu laukumiņā. ”Manā laikā te bija tādi dzelži, kur drīzāk varēja nosisties,” paskaidro Ansis. Taču savu drošsirdību mazais Ansis pārbaudīja spēlē liftos.

Nākamais bērnības taku pieturpunkts ir skola. ”Ja godīgi, es te nācu visādas ”ziepes vārīju”, bet es biju skolotājas dēls, es nevarēju pa īstam tādas lielās ”ziepes vārīt”,” atzīst Ansis.

Vairāk skaties Baibas Runces un Rolanda Polīša sagatavotajā sižetā!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl