Andris Bulis: Ir jābūt ļoti aizņemtam vai lielam egoistam, lai neatrastu laiku komunicēt ar faniem! 

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Tautā iemīļotais seriāls “Viņas melo labāk” atklāj sesto sezonu! Aktiera Andra Buļa atveidotais varonis Māris seriālā ir visas sezonas. Lielākā epizožu filmēšana notiek tieši vasarā, kad cilvēki pieraduši atpūsties un doties atvaļinājumā. Andris atklāj, ka aktieriem tā neesot, taču tas viņu neskumdina.

“Pavisam nesen apstiprināja, ka tiks filmēts seriāla turpinājums un jāpiefilmē daudz vairāk sēriju nekā ierasts, tāpēc filmēšanas periods ir ļoti intensīvs,” stāsta Andris, atklājot, ka šis gads tiešām būs izņēmums, jo seriāls TV ekrānos būs arī rudenī.

“Tāda ir tā profesijas rūgtā puse jeb garoziņa, tomēr ir arī gaišā puse. Lai vai kā, ir taču tik daudz citu profesiju, mēs paši to esam izvēlējušies,” savu viedokli pauž Andris. Vīrieti iepriecinot fanu sveicieni uz ielas un vēlme komunicēt internetā.

Andris savā “Instagram” kontā fanus regulāri iepriecina ar kādu fotogrāfiju no filmēšanas laukuma – komentāru gūzma liecina, ka skatītāji jauno sezonu gaida, un Bulis labprāt arī atbild uz fanu vēstulēm.

Pirms seriāla iznākšanas uz TV ekrāniem fani bieži vien uzdod jautājumus par seriāla sākšanos, kā arī notikumiem, kuri sekos. Tāpēc Andris iecienījis ielikt bildi un aprakstā uz populārākajiem jautājumiem atbildēt. Taču, ja vēstules esot ar saturu, vīrietis atbildot uz tām arī privāti.

Andris Bulis
aktieris

“Ir jābūt ļoti aizņemtam vai lielam egoistam, lai vismaz reizi mēnesī neatrastu laiku, lai nodotu visiem tādu kopīgu sveicienu!”

Tāpat fani dažkārt lūguši ierunāt sveicienus saviem tuviniekiem, Andris to labprāt arī darot un fanus iepriecina. Vīrietis atklāj, ka laika trūkuma dēļ reti seriālu skatās mājās. Īpaši sekojis līdzi pirmajām sezonām, kuras vīrietim ļoti patikušas, jo tad varot redzēt arī to, kā kolēģu atveidotās lomas attīstās.

Foto