Andrejs Ēķis: “Tik daudz par seksu kā šobrīd nav runāts nekad agrāk!”

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

3 komentāri

Attiecību līkloči, greizsirdība un kaisle raksturo filmas “Svingeri” galveno būtību. Taču režisors uzsver, ka filmas unikalitāte slēpjas tajā, ka filma precīzi parāda laiku, kurā mēs dzīvojam šobrīd un problēmas, kuras ar katru dienu kļūst arvien aktuālākas.

Andrejs Ēķis

Andrejs Ēķis
Filmas “Svingeri” režisors

Filma ir unikāla ar to, ka tā ir kaut kādā veidā fiksējusi 2016. gada apkārti un to par ko cilvēki nemitīgi cepjas.

Andrejs ir pārliecināts, ka tik daudz par seksu kā šobrīd nav runāts nekad. Viena no mūsdienu spilgtākajām problēmām ir cilvēku izdegšana. Cilvēki grib kaut ko jaunu sev apkārt un ne tikai apkārt- viņi ir gatavi arī pamēģināt to, kas iepriekš nekad nav darīts.

Andrejs Ēķis

Andrejs Ēķis
Filmas “Svingeri” režisors

Kino teātros sāk krist pieprasījums pēc Holivudas filmām. Cilvēki grib redzēt to, kas notiek mums apkārt- Kijevā, Tallinā, Rīgā.

Pēc filmas parādīšanās un lielajiem ekrāniem, viena mēneša laikā to bija noskatījušies vairāk nekā 50 000 skatītāju. Ēķis uzskata, ka iemesls labiem rezultātiem ir pavisam vienkāršs- Svingeri ir viegla filma, kura tomēr liek padomāt par to, kas notiek mums apkārt.

Filmas panākumi sadzirdēti arī citviet pasaulē. Pēc vienota scenārija “Svingeri” piedzīvos savu uznācienu arī Igaunijā un Ukrainā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl